روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 533
  • بازدید دیروز: 727
  • کل بازدید ها: 488,740
آئینه رسانه ها

عصر ایران

۳۰ درصـد سهمیه دانشگاه علوم پزشکی در اختیار استعدادهای روستایی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت در راستای استفاده از استعدادهای روستاییان ۳۰ درصد از سهمیه دانشگاههای علوم پزشکی کشور را به این قشر اختصاص داده است.
سیدحسن هاشمی افزود: با تخصیص این سهیمه، روستاییان پس از گرفتن تخصص و آشنایی که از مناطق بومی دارند، گره از کار شما روستاییان و عشایر باز می کنند.
وی با بیان اینکه دهها پروژه بهداشتی اجرا و هزاران پزشک، ماما و پرستار به روستاها اعزام شده است، گفت: تمام این اقدامات برای این است که محور توسعه پایدار انسان سالم است و عقل سالم در بدن سالم است.

ایرنا

انـتشار جدیدترین مـرد عنکبوتی ۲۰۱۷ در شبکه خانگی

فیلم سینمایی مرد عنکبوتی ۲۰۱۷- بازگشت به خانه توسط شرکت هنراول به بازارشبکه خانگی کشور عرضه شد.
این فیلم محصول مشترک شرکت های ماروِل، کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز است که با بودجه ای قریب به ۱۷۰ میلیون دلار به کارگردانی جان واتس ساخته شده است. بازیگران اصلی این فیلم تام هالند ، مایکل کیتون، رابرت دونی (بازیگر مرد آهنی) هستند.
هنراول که حقوق فیلم مذکور را از سونی پیکچرز خریداری نموده، این اثر سینمایی پرمخاطب را به طور همزمان در سراسر کشور از طریق شبکه خانگی عرضه نموده است و هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

انتخاب

«امیــرعلی» و «فــاطمه» درصدر نام‌های منتخب ایرانیان 

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور پر منتخب‌ترین اسامی نوزادان در ۶ ماهه اول سال توسط خانواده‌ها را اعلام کرد و گفت: همچنین در شش ماهه‌ اول سال جاری بیش از ۷۵۰ هزار واقعه ولادت در کشور به ثبت رسیده است.
سیف‌الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور به آمار دو واقعه حیاتی فوت و ولادت در شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفـت: در شش ماهه‌ اول سال جاری ۷۶۴ هزار و ۳۲۴ واقعه ولادت و ۱۸۱ هزارو ۵۴۲ واقعه فوت به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه والدین نوزادان همچون آمارهای موجود سال قبل نام‌های امیر علی و فاطمه را به عنوان بهترین نام برای فرزندانشان انتخاب می‌کنند، اظهار کرد: نام‌های امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین و ابوالفضل در بین نوزادان پسر و نام‌های فاطمه، زهرا، حلما، یسنا و زینب در بین نوزادان دختر بیشترین فراوانی را داشته‌اند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز