آئینه رسانه ها

ایران

بغداد مقصد  فعلی ایـــرلاین‌های ایرانی

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد: هنوز هیچ تغییری در شرایط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در فرودگاه نجف به وجود نیامده و از این‌رو فعلاً امکان برقراری پروازها به این فرودگاه وجود ندارد.
مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با ایران با بیان این مطلب اظهار کرد: همان طور که از چند ماه پیش نیز مشخص بود مسئولان فرودگاه نجف شرایطی را که برای تداوم عادی پروازهای ایرانی وجود داشته باشد فراهم نمی‌کند و از این‌رو با وجود تلاش شرکت‌های ایرانی برای تداوم پروازها در حال حاضر امکان برقراری آنها وجود ندارد.

ایسنا

کانکس‌های قصرشیرین تا ۱۰ روز دیگر کامل می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران گفت: تا ۱۰ روز آینده تمام ۳۰۰کانکس مورد نیاز در حوزه قصرشیرین برای اسکان موقت تأمین خواهد شد و تقاضای ما این است که کمک‌ها از این به بعد به سمت اسکان دائم و کاهش هزینه‌های مردم در ساخت و ساز معطوف شود.
نصرالله دهقانی در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: بالغ بر ۱۰۰۰ واحد در روستاهای قصرشیرین خسارت دیده‌اند که از این تعداد ۳۰ درصد دچار تخریب صددرصد شده و مابقی تعمیری است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران، آمار خسارات در شهر قصرشیرین را هم ۱۵ تا ۲۰ درصد عنوان و تصریح کرد: حدود ۱۲۰۰ واحد در شهر برآورد خسارت صورت گرفته که از این تعداد ۱۵ تا ۲۰درصد آسیب بالای ۵۰ درصد داشته‌اند.
دهقانی درباره آخرین اقدامات برای تهیه کانکس در حوزه قصرشیرین گفت: حدود ۳۰کانکس تحویل داده شده است. البته با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی قصرشیرین نسبت به منطقه بهتر است، فعلاً چادر جوابگو است و تعجیلی برای کانکس نداریم. به اعتقاد ما اولویت با مناطق سردتر است.

ایزنا

ردپای تقلــب  در بـرخی از طلافروشی‌ها

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تأکید کرد: برای خرید هر نوع طلایی لازم است فاکتور خرید از سوی واحد صنفی مربوطه ارائه شود.
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایرنا در پاسخ به اینکه در مواردی دیده شده طلافروشی‌ها به بهانه کم بودن وزن نمونه فروخته شده، از صدور فاکتور خودداری می‌کنند، اظهار کرد: اگر یک واحد صنفی چنین حرفی را زده باشد، قطعاً مرتکب تخلف شده است، چراکه واحدها موظفند به هر میزان که پول دریافت می‌کنند، رسید و فاکتور ارائه کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است واحدهای مربوطه به‌دلیل فروش طلای تقلبی از ارائه فاکتور خودداری کرده باشند؟ گفت: احتمال زیادی وجود دارد که این افراد به همین دلیل از ارائه فاکتور خودداری کنند.

ایلنا

آغاز ثبت نام نقـل و انتقــال دانشگاه آزاد از ۲۵ آذرماه

ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ از ۲۵ آذرماه آغاز می‌شود.
مهلت ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ تا ۱۰ دی ماه ادامه دارد.
متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از