روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آئینه رسانه ها

ایسنا
خبری از پوشش بیمه‌ای  گفتار درمانی و کاردرمانی نیست
رئیس سازمان بهزیستی کشور بر تصویب کامل لایحه حمایت از حقوق معلولان پیش از تصویب لایحه بودجه ۹۷ به منظور تخصیص بودجه به این لایحه، تاکید کرد.
انوشیروان محسنی بندپی در همایش تجارب آموخته سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه معلولان با اشاره به پیام رئیس جمهور در روز جهانی معلولان گفت: در این پیام گفته شده بود که شاهد سختی معلولان پر فعالیت اجتماعی هستیم. علی رغم تسهیلات و امکانات ما همچنان باید تلاش کنیم تامطالبات معلولان و حلقه مفقوده خدمات توان بخشی را احیاء کنیم.
وی در ادامه با انتقاد از اینکه در بحث خدمات بیمه ای پایه، خبری از پوشش گفتار درمانی و کاردرمانی نیست اظهار کرد: مطالبه گری باید در جامعه معلولان افزایش یابد و به عنوان یک حق از دولتمردان و مجلس پیگیری شود.

عصر ایران
مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانکی
مطالبات غیر جاری عارضه نظام بانکی است مدیر عامل بانک رفاه گفت: مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانکی است و باید برای مدیریت و حل آن برنامه داشته باشیم.
دکتر سهمانی در همایش رؤسای شعب بانک رفاه با بیان این مطلب اظهار داشت: در نظام بانکی به صورت کلی سه عدم تعادل وجود دارد؛ نبود تعادل در سود و زیان، نبود تعادل در ترازنامه و نبود تعادل در مدیریت نقدینگی سه حوزه ای است که نیازمند توجه و مراقبت بیش از پیش هستند.
مدیر عامل بانک رفاه در ادامه افزود: رؤسای شعب مجریان استراتژی ها و برنامه های بانک هستند که با اقدامات خود نقش مهم و اثر بخشی در موفقیت بانک ایفا می کنند.

ایرنا
 اعلام قیمت سوخت فقط  از طریق دفتر سخنگوی دولت
دفتر سخنگوی دولت درباره اخبار مرتبط با قیمت حامل‌های انرژی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
در پی انتشار اخباری در خصوص اصلاح قیمت حامل‌های انرژی و برخی اظهارنظرهای متفاوت و مختلف در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بدین‌وسیله اعلام می‌شود که اطلاع رسانی و اعلام رسمی هرگونه اصلاح و تغییر قیمت، زمان و چگونگی اجرای آن صرفا از طریق سخنگوی محترم دولت و دفتر ایشان انجام خواهد گرفت و سایر اظهارات و اخبار از منابع دیگر فاقد اعتبار است.

مهر
تغییرات و جابجایی فرمانداران تا پایان بهمن ماه
سخنگوی وزارت کشور گفت: تغییر فرمانداران حداکثر تا پایان بهمن‌ماه به پایان می رسد.
سید سلمان سامانی گفت: براساس دستور وزیر کشور و در جلسه شورای معاونین، مقرر شد تغییرات فرمانداران در دولت دوازدهم، حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری انجام شده و در اسفندماه همایش فرمانداران سراسر کشور به منظور تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های دولت برگزار شود.
وی همچنین جوانگرایی، شایسته‌سالاری و مشی اعتدالی را رویکردهای اصلی در انتخاب فرمانداران دولت دوازدهم دانست و افزود: ارزیابی جامعی از عملکرد فرمانداران کنونی انجام شده است و مبتنی بر سیاست های دولت، تصمیم گیری درخصوص فرمانداری ها در دستور کار وزارت کشور قرار دارد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز