روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 640
  • 1,001
  • 1,356,979
آئینه رسانه ها

جام جم
آغاز واریز عیدی بازنشستگان تـــــأمین اجتماعی
عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از ١۵ لغایت ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می‌شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده، مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنان با حروف «غ.، ذ.، ن، م» آغاز می‌شود، عیدی خود را در روز ١۵ اسفند ماه دریافت می‌کنند.
مستمری بگیرانی که نام خانوادگی شان با حروف «ک، د، ش، ع» آغاز می‌شود نیز در ١۶ اسفند عیدی را دریافت می‌کنند. همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف «گ، ل، و، ه،‌ی» آغازمی شود، در روز ١٧ اسفند عیدی دریافت می‌کنند.علاوه بر این در روز ١٧ اسفند ماه عیدی مستمری بگیرانی که از بانکی غیر از بانک رفاه کارگران مستمری دریافت می‌کنند، به حساب آن‌ها واریز می‌شود.در روز ١٩ اسفند ماه عیدی بازنشستگانی که نام خانوادگی آنان با حروف ط، خ، س، ظ، ر، ق. آغاز می‌شود، پرداخت خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان و مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف «ح، ف.، ض، ز، ژ، ص، ج.، چ» شروع می‌شود؛ مستمری خود را در تاریخ ٢٠ اسفند دریافت می‌کنند.
مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف «پ.، ت.، ث.، ب.، ا» آغاز می‌شود نیز، در تاریخ ٢١ اسفند و افرادی که نام خانوادگی شان با حرف «آ» شروع می‌شود در تاریخ ٢٢ اسفند ماه مبلغ عیدی خود را دریافت می‌کنند. جدول زمانی پرداخت عیدی مستمری بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می‌کنند.

ایلنا
زیــر سوال بردن دستاوردهای دولت و نظام یا کم عقلی است یا کم دینی
مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور تاکید کرد: مراقب باشیم برای حمله به یک نفر یا دفاع از یک نفر، سیاست‌ها
و دستاوردهای دولت و نظام را زیر سوال نبریم.
حسام‌الدین آشنا در کانال تلگرامی خود نوشت: مراقب باشیم برای حمله به یک نفر یا دفاع از یک نفر،
سیاست‌ها و دستاوردهای دولت و نظام را زیر سوال نبریم. این یا کم عقلی است یا کم دینی یا هر دو.

تابناک
تسهیلات ۱۵ میلیونی برای خرید اینترنتی اقساطی
مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان ایران (اتما) اعلام کرد: درطرح جدید خدماتی این مجموعه، شرایط ویژه تسهیلات خرید کالا بدون دوره انتظار و سپرده گذاری برای فرهنگیان، کارمندان دولت و نیروهای مسلح (حکمت کارت) فراهم شده است.
محمد جلیلیان گفت: مبلغ این تسهیلات تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و با توجه به قدرت بازپرداخت مشتری، تا سقف ۲۴ ماه دوره بازپرداخت دارد.
وی افزود: فروشگاه های عضو طرح این طرح شامل فروشگاه اینترنتی اتما و تمامی فروشگاه های طرف قرارداد سامانه اتما می باشد که لیست آنها از طریق آدرس www.etmacard.ir قابل مشاهده است.
جلیلیان گفت: کالاهای عرضه شده در این طرح شامل موبایل، لپ ­تاپ، لوازم­ خانگی، صوتی و تصویری، مبلمان، فرش و… می باشد که متقاضیان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت etma.ir مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۶۰۷ تماس بگیرند و یا اینکه عدد ۱ را به سامانه پیامک ۰۲۱۵۴۶۰۷ ارسال نمایند.

عصر ایران
معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای سایت یا تجهیزات نظارتی فعال در ایران ندارد
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای سایت المانیتور مبنی بر صدور مجوز صادرات تجهیزات نظارتی از سوی دولت آمریکا با هدف تشدید نظارت بر اجرای برجام و برنامه هسته‌ای کشورمان گفت: محتوای خبر منتشر شده از سوی این سایت مخدوش و اطلاعات ارائه شده در آن در مورد ایران نادرست و غیر واقعی است.
بهرام قاسمی افزود: جمهوری اسلامی ایران سازمان معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای ( CTBT) را امضا کرده ولی آن را تصویب نکرده است. از این رو این سازمان هیچ سایت یا تجهیزات نظارتی فعال در ایران ندارد و هیچ اطلاعاتی نیز از ایران به دبیرخانه سازمان معاهده ارسال نمی‌شود و دبیرخانه نیز هیچ گونه نظارتی در ایران ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز