روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آئینه رسانه ها

ایلنا

انهدام شبکه وسیع منحرفان مذهبی در تهران و کرج

شبکه وسیع منحرفان مذهبی توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شدند.
شبکه وسیع منحرفان مذهبی در یک سلسله اقدامات پیچیده اطلاعاتی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه تهران در شهرهای تهران، ری و پردیس شناسایی و متلاشی شد.
این شبکه وسیع به بهانه تبلیغ و ترویج مسیحیت تبشیری و کلیساهای خانگی اقدام به تخریب ادیان ابراهیمی و تشویش اذهان عمومی و انحراف اذهان در فضای عمومی و مجازی می‌کرد.
در میان اسناد و مدارک به دست آمده از این شبکه وسیع منحرفان مذهبی، کتاب‌های فرقه‌های مختلف، روش‌های شبکه‌سازی، یارگیری، ارتباط با بیگانگان و تخریب دین مبین اسلام و سایر ادیان به چشم می‌خورد. در این ارتباط تعدادی از متهمان به‌همراه اسناد و مدارک مکشوفه دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شدند.

تابناک

هشدار بانک ملی نسبت به کلاهبرداری‌های پیامکی

بانک ملی ایران نسبت به هرگونه سوءاستفاده افراد کلاهبردار از طریق ارسال پیامک های مشکوک با محتوای دریافت جایزه هشدار داد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، به تازگی برخی شیادان با ارسال پیامکی با مضمون برنده شدن در جایزه از مردم کلاهبرداری کرده اند.
در متن این پیامک آمده است: «شما به دلیل پرداخت به موقع قبض، برنده یک دستگاه تبلت شده اید. جهت دریافت هدیه خود مبلغ اعلام شده را به کارت با شماره زیر واریز نمایید.»
بانک ملی ایران تاکید می کند برای پیشگیری از هر گونه کلاهبرداری احتمالی و متضرر شدن، هموطنان در صورت دریافت این گونه پیامک های مشکوک، از پاسخ دادن و یا هر گونه واریز وجه خودداری کنند.

تیک

بیش از ۲۶۰ تن مواد مخدر در کشور کشف شد

جانشین فرمانده ناجا از کشف بیش از ۲۶۰ تن مواد مخدر در کشور در چهار ماهه نخست سال خبرداد و گفت: در این مدت با رشد ۱۱ درصدی کشفیات روبه رو بوده ایم.
سردار اسکندر مومنی در جمع خبرنگاران ضمن تشریح اولویت های پلیس در حوزه مبارزه با موادمخدر اظهارداشت: مقابله با مواد مخدر، مقابله توزیع موادمخدر و پیشگیری از اهم این اولویت ها است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۲۶۰ تن مواد مخدر در کشور در چهار ماهه اول سال خبرداد و تصریح کرد: از این مقدار، ۲۳۵ تن توسط نیروی انتظامی کشف شده است.

ایسنا

 افزایش کمک‌هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی

مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی از افزایش کمک هزینه پروتز و اروتز بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی خبر داد.
سیروس نصیری با اعلام این مطلب گفت: کمک هزینه پروتز و اروتز به عنوان یکی از انواع کمک‌های کوتاه‌مدت برای جبران نقص عضو و یا تقویت یکی از حواس به بیمه‌شدگان پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کمک هزینه‌ها در برخی موارد تا بیش از ٣٠٠ درصد رشد داشته، افزود: کمک هزینه یک دست دندان کامل از ۶٠ هزار تومان به ٢٠٠ هزار تومان، کمک هزینه یک دستگاه سمعک از ٧۵ هزار تومان به ٢٠٠ هزار تومان، کمک هزینه عینک (فریم و شیشه عینک) از ١١ هزار تومان به ۴٠ هزار تومان و کمک هزینه صندلی چرخدار (ویلچر) از ۶٠ هزار تومان به ١۵٠ هزار تومان افزایش یافته است.هزینه تمامی اقلام پروتز و اروتز براساس گواهی تجویز پزشک متخصص مرتبط، ارائه فاکتور خرید معتبر، تأیید پزشک معتمد یا تأیید شورای پزشکی سازمان تأمین‌اجتماعی از سوی شعب این سازمان قابل بررسی و پرداخت است.
مدیرکل امور فنی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی خاطرنشان کرد: بیمه‌شدگان اجباری، اختیاری، توافقی، مقرری‌بگیران بیمه بیکاری و افراد تحت‌تکفل آنان و مستمری‌بگیرانی که درمان آنها مطابق ماده ٨٩ قانون تأمین‌اجتماعی با کسر ٢ درصد مستمری انجام می‌شود و افراد تحت‌تکفل آنان از جمله مشمولان دریافت کمک هزینه پروتز و اروتز هستند.

انتخاب

 انتخاب وزرا در تخصص رییس جمهور است 

محمد عطریانفر در باره توقعات از رئیس جمهور در باره چینش کابینه به روزنامه اعتماد گفت: ما اصلاح‌طلبان و حامیان دولت باید به کلان ماجرا فکر کنیم و خیلی خودمان را درگیر جزییات نکنیم و تنها یک انتظار از رییس‌جمهور داشته باشیم که گفتمان اصلاحات و اعتدال را به صورت جدی و به عنوان یک امر استراتژیک حمایت و پیگیری کند.
حال اینکه کارگزار تقویت و پیگیری این گفتمان چه کسانی می‌توانند باشند در تخصص رییس‌جمهور است که شخص ایشان با توجه به محدودیت‌ها و مشکلاتی که دارد گزینه اصلح را انتخاب می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز