روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آئینه رسانه ها

ایلنا

اعلام زمان واریز سود سهام عدالت

طرح ساماندهی سهام عدالت از بزرگترین طرح‌های دولت یازدهم بود که ۱۷ اسفند ۹۵ با حضور معاون اول رییس‌جمهور از این سامانه رونمایی شد.
مشاور سازمان خصوصی‌ سازی با بیان اینکه جمعیتی حدود ۳۶ میلیون اکنون از مشمولان سهام عدالت به سامانه مراجعه و ثبت نام کردند گفت: از ۳۰ فروردین گرفتن شماره شبا از آنها آغاز شد که تاکنون نزدیک ۲۹ میلیون نفر شماره شبا را در سامانه ثبت کردند.
وی با بیان اینکه نزدیک ۹۷ درصد از کسانی که شماره شبا خود را وارد کردند شماره شبا خود را صحیح وارد کردند، گفت: در دو حالت ممکن است شماره شبا داری ایراد باشد؛ یک اینکه شماره شبا متعلق به شخص مشمول سهام عدالت نباشد و این تفاوت سهام عدالت با یارانه است که شماره شبا باید متعلق به شخص مشمول سهام و نه سرپرست خانوار باشد و یا اینکه از اساس شماره شبا را اشتباه وارد کرده باشد. سود سهام عدالت از شهریورماه واریز می‌شود. طرح سهام عدالت طرحی ۱۰ ساله بود که سال ۹۴ به ثمر نشست.

ایرنا

ایران رکورد افزایش مصرف برق  در جهان را شکست

وزیر نیرو در گفتگو با خبرنگاران گفت: میزان افزایش مصرف از آن‌چه پیش‌بینی می‌شد، بسیار پیشی گرفته است. به‌عنوان نمونه در استان هرمزگان اوج مصرف برق امسال نسبت به اوج مصرف سال گذشته ۱۹/۸ درصد یعنی قریب به ۲۰ درصد افزایش یافته و این میزان افزایش مصرف در هیچ‌کدام از کشورهای دنیا و کشور خودمان سابقه نداشته است.
چیت چیان یادآور شد: هنگامی که چنین وضعیتی پیش می‌آید، تنها راه پیش‌رو ایجاد هماهنگی‌های لازم میان مصرف‌کنندگان و تامین‌کنندگان است. الحمدالله مصرف‌کنندگان تاکنون با ما همراهی کرده‌اند و ما انتظار نداریم یک شهروند به خود زجر بدهد، بلکه می‌خواهیم آن‌چه امکان‌پذیر است و آسیبی به رفاه و آسایش مردم وارد نمی‌کند، رعایت کنند. به‌عنوان نمونه گفته‌ایم از استفاده همزمان از وسایل برقی خودداری شود.
عضو کابینه تدبیر و امید ضمن تشریح برخی مثال‌های مربوط به نحوه مصرف و تاکید بر عدم مصرف همزمان وسایل برقی پرمصرف، از شهروندان درخواست کرد که این نکات را رعایت کنند و گفت: امیدواریم با رعایت این موارد هیچ‌کدام از هموطنان مشکلی نداشته باشند.

ایسنا

اعلام زمان اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاداسلامی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در دهه اول شهریور ماه خبرداد.
دکتر علیرضا رهایی در گفت و گو با خبرنگاران از اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد آزاد اسلامی در دهه اول شهریور خبرداد و گفت: نتایج این آزمون بین ۵ تا ۱۰ شهریور اعلام خواهد شد.
آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ۹۶ برگزار شد.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز