روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 176
  • 761
  • 1,332,877
آئینه رسانه ها

ایرنا

نظر اعضای فراکسیون امید مجلس به وزیر پیشنهادی دفاع بسیار مثبت است

 عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس از برگزاری نشست اعضای این فراکسیون با امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبرداد و گفت: نظر اعضای این فراکسیون نسبت به سرتیپ امیر حاتمی بسیار مثبت است. عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس از برگزاری نشست اعضای این فراکسیون با امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبرداد و گفت: نظر اعضای این فراکسیون نسبت به سرتیپ امیر حاتمی بسیار مثبت است.فاطمیه ذوالقدر در حاشیه جلسه علنی  افزود: سرتیب امیر حاتمی در این نشست برنامه های خود را برای این وزارتخانه تشریح کرد ئ همچنین نمایندگان سوالات خود در موضوعات مختلف از وی پرسیدند.وی گفت: ما در این جلسه در مورد وضعیت سپرده های موسسات قوامین و ثامن الحجج (ع) از امیر حاتمی سوالاتی کردیم که وی پاسخ های قانع کننده داد و همچنین قول همکاری و تعامل با مجلس را در این زمینه داد.نماینده مردم تهران در مجلس دهم اظهار کرد: نگاه اعضای فراکسیون امید مجلس به امیر حاتمی مثبت است و این جلسه در فضای بسیاری صمیمی و دوستانه برگزار شد.

تیک

سایت ثبت سفارش واردات خودرو تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد ماند

معاون وزیر صنعت از بسته ماندن سایت ثبت سفارش واردات خودرو تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مجتبی خسروتاج در مورد بسته بودن سایت ثبت سفارش خودرو ، اظهار داشت: ثبت سفارش واردات خودرو تا زمان تصویب طرح تصویب ساماندهی واردات خودرو در دولت باز نخواهد شد.
براساس طرحی که از سوی وزارت صنعت آماده و به دولت ارسال شده است، واردات خودرو منوط به استفاده ۵۰ درصدی از ارز صادرکنندگان است.

مهر

هیچ یک از وزرا به دولت تحمیل نشده‌اند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هیچ یک از وزرا به دولت تحمیل نشده‌اند.
محمود واعظی در حاشیه آخرین جلسه هیأت دولت یازدهم در مورد اعضای کابینه گفت: هر ۱۷ وزیر پیشنهادی انتخاب رئیس‌جمهور هستند و ایشان روی همه آنان جدی است.
وی گفت: اینکه گفته می‌شود رئیس‌جمهور با برخی از این وزرا موافق نیستند و یا برخی از آنان تحمیل شده به دولت است، چنین موضوعی صحت ندارد و رئیس‌جمهور در مورد تک‌تک این وزرا به طور شخصی تصمیم گرفته‌اند.
واعظی همچنین در مورد وزیر علوم گفت: تصمیم بر این شده است که یک سرپرست فعلاً زمام امور را به دست بگیرد تا وزیر علوم پس از مشورت‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست انتخاب شود.

انتخاب

تصویب کلیات طرح مقابله  با اقدامات خصمانه آمریکا 

کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه با رای قاطع نمایندگان به تصویب رسید.
نمایندگان مجلس در جلسه علنی مجلس کلیات طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا را با ۲۴۰ رای موافق به تصویب رساندند.کلیات این طرح با ۲۴۰ رای موافق،‌ ۱ رای ممتنع و بدون رای مخالف از مجموع ۲۴۷ نماینده حاضر در مجلس به تصویب رسید. این طرح دارای ۹ بخش و ۲۷ ماده است.در جریان بررسی کلیات این طرح صباغیان،‌ حاجی دلیگانی و ادیانی به عنوان مخالفان و فلاحت پیشه،‌ ذوالنوری و داوود محمدی به عنوان موافقان به ایراد سخن پرداختند.
بعد از تصویب کلیات این طرح، نمایندگان که به صورت ایستاده و با نشان دادن عدد ۴ موافقت خود را اعلام می‌کردند، با صدای بلند مرگ بر آمریکا گفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز