روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آتش‌ سوزی عمدی دختر ۲/۵ ساله را به کام مرگ برد

آتش‌ سوزی عمدی چند روز پیش در یک زیرزمین مسکونی در یزد منجر به نجات شش نفر از ساکنان و متاسفانه مرگ یک دختر ۲/۵ ساله شد.
معاون عملیات سازمان آتش‌ نشانی یزد با اشاره به این که گزارش حادثه ساعت ۴:۵۴ پنجم آذرماه به سامانه ۱۲۵ گزارش شده است، گفت: بلافاصله سه دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه‌های شماره پنج و هفت شهر یزد به محل حادثه که در بلوار امام رضا(ع) بود، اعزام شدند.
وی افزود: اولین گروه از آتش‌نشانان از ایستگاه شماره پنج کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه‌ای مواجه شدند که شعله‌های آتش تمام فضای منزل را فرا گرفته و دود حاصل از آن آسمان را تیره و تار کرده بود.
محمدرضا رحیمی ادامه داد: آتش نشانان خیلی سریع همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل زیرزمین رفته و عملیات اطفای حریق و جستجو را آغاز و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و هفت نفر از ساکنان را به بیرون از خانه منتقل کردند.
وی با بیان این که کانون این حریق در سه نقطه از زیرزمین یعنی اتاق خواب و دو قسمت از اتاق پذیرایی بوده است، اظهار کرد: براساس مشاهدات و مذاکرات بعمل آمده با شاهدان در محل مشخص شد این آتش‌سوزی، عمدی و بر اساس انتقامجویی بوده است.
وی افزود: آتش نشانان بعد از تحویل مصدومین به اورژانس، محل را تحویل عوامل پلیس ۱۱۰ داده و به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.
معاون آتش‌نشانی یزد با اشاره به این که در این حریق مادر خانواده ۳۱ ساله به شدت دچار سوختگی و دختر ۲/۵ ساله‌اش به علت استنشاق دود متاسفانه فوت شده است، بیان کرد: پنج نفر دیگر از ساکنان آن زیرزمین که دو نفر آنها از اقوام، میهمانان و اهل زابل هستند، دارای حال عمومی خوبی هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز