روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 12
  • 700
  • 1,331,952
آتش سوزی در اثر برخورد شدید ۲ دستگاه خودرو در جاده اسپیران

سخنگوی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: در اثر برخورد ۲ دستگاه خودرو در جاده اسپیران،خودرو سمند به طور کامل در آتش سوخت و یک مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش شهریار، حسن مطلبی افزود: چند شب پیش طی گزارش رانندگان عبوری به سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده وقوع آتش سوزی در اثر برخورد شدید ۲ دستگاه خودرو با یکدیگر در جاده اسپیران، ستاد فرماندهی گروه حریق ایستگاه شماره ۱۶ آذربایجان را به فرماندهی برزگر رهسپار محل حادثه کرد.
مطلبی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت: پس از اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان بلافاصله به محل حادثه شتافته و مشاهده کردند، این دو دستگاه خودرو پیکان و سمند به هنگام حرکت در مسیر به شدت با یکدیگر برخورد و در نهایت منجر به آتش سوزی وسیع خودرو سمند شده است.
وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از آب خودروهای آتش نشانی، آتش سوزی خودرو سمند را که شعله های آتش از هر طرف زبانه می کشید، به سرعت مهار و اطفاء کامل کردند.
مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه در این آتش سوزی، راننده ۳۱ ساله خودرو سمند فقط از ناحیه دست راست دچار اسیب دیدگی شده بود، افزود: آتش نشانان بلافاصله وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار داده و با ایمن سازی محیط به ایستگاه مربوطه بازگشتند.
مطلبی با اشاره به این پیام ایمنی که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است، از شهروندان درخواست کرد: جهت پیشگیری از بروز حوادث ناگوار، رعایت اصول ایمنی و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز