روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 748
  • 749
  • 1,337,233
آتش سوزی و انفجار، ساختمان ۷ طبقه را ویران کرد

ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت سحرگاه دیروز در یکی از محلات جنوبی تهران آتش گرفت و به علت انفجار قوطی‌های رنگ به کلی ویران شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش‌سوزی و انفجار در این ساختمان مسکونی در حال ساخت در محله مرتضی گرد در بامداد چند روز پیش خبر داد و گفت: به‌دلیل شدت آتش‌سوزی و انفجار، این ساختمان در حال ساخت به‌طور کامل فرو ریخت که در این حادثه مالک ساختمان به همراه کارگرش دچار سوختگی و مصدومیت شدند.وی گفت: در طبقه همکف یک ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت ۴ مغازه ساخته شده بود که درآن مواد قابل اشتعال از جمله تینر، رنگ و قوطی‌ها و اسپری‌های ضایعاتی و اسقاطی رنگ انبار شده بود. آتش از همین نقطه در حال سرایت به سایر نقاط ساختمان بود که همزمان با آتش‌سوزی به دلیل حجم بالای قوطی‌ها و اسپری‌های مواد شیمیایی و رنگ محل حادثه دچار انفجار شد و به یکباره این ساختمان ۷ طبقه به‌طور کامل فرو ریخت.
بر اثر تخریب این ساختمان، ۲ ساختمان مسکونی مجاور هم دچار آسیب شدند و تعدادی از ساکنان این ۲ ساختمان مسکونی در وضعیت ناایمن قرار داشتند که آتش‌نشانان ۵ نفر از این ساکنان را به سلامت نجات دادند.
در این حادثه ۲ خودروی سواری پژو ۴۰۵ و پراید دچار آسیب شد و همچنین آتش‌نشانان، مالک و کارگر آن ساختمان که دچار سوختگی شده بودند را تحویل عوامل اورژانس دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز