روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 420
  • 882
  • 994,333
آتش نشان مشهدی در عملیـات نجـات شهیـد شـد

آتش نشان مشهدی در حین عملیات امداد و نجات در بزرگراه شهید کلانتری مشهد شهید شد.
مدیر عامل آتش نشانی مشهد گفت: ساعت ۴:۴۴ صبح دو روز پیش حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس بین شهری با جداول میانی بزرگراه شهید کلانتری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۹ شهدای آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
آتشپادحسن جعفری ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس بین شهری به هنگام حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با گاردریل‌های میانی بزرگراه و شکستن بخشی از آن‌ها متوقف شده است.
وی با اشاره به مصدومیت ۵ نفر در این حادثه و درمان سه تن از آن‌ها به صورت سرپایی در محل و اعزام دو تن دیگر به مراکز درمانی افزود: پس از عملیات پیشگیرانه بواسطه نشت سوخت از خودرو و اقدامات ایمنی لازم در محل توسط ماموران آتش نشانی، یک دستگاه کامیون که آن نیز به دلیل نامعلومی از مسیر خارج شد با خودرو مستقر در محل برخورد می‌کند که متاسفانه یکی از آتش نشانان در زمان بروز این حادثه در بین دو خودرو محبوس و به شدت مصدوم شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد با ابراز تاسف بیان داشت: « حمید نوروزی ابدال آبادی» آتش نشان ۳۱ ساله ایستگاه شماره ۹ شهدای آتش نشانی مشهد در این حادثه شهید شد.
آتش نشان شهید «حمید نوروزی ابدال آبادی» متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ متاهل و دارای یک فرزند ۴ ماهه به نام امیر محمد بود؛ وی در مهر ماه سال ۱۳۹۵ در سازمان آتش نشانی مشهد استخدام شده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز