روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 138
  • 1,001
  • 1,358,295
آجرلو: خرابه تراکتور را تحویل گرفتم

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت:قلعه نویی گفت که نمی توانم این تیم را قهرمان نکنم و اگر نشود من مسول هستم.
مصطفی آجرلو درباره شکایت های صورت گرفته از تراکتورسازی در فیفا عنوان کرد:
بدترین بداخلاقی این است که مساله را گردن مدیران سابق و فدراسیون فوتبال بیاندازیم.این یک اتفاق نامبارک است.به نظر من این مشکل برای فوتبال ما وجود دارد.باید از سلطانی فر تشکر کنم که با من تماس گرفت و پرسید مورد تراکتورسازی چیست و مشکلش چیست.من به او گفتم فقط موضوع تراکتورسازی نیست مشکل فوتبال ایران است.دیرو زود دارد و سوخت و سوز ندارد.همین چند روز پیش از پاس همدان در لیگ دو امتیاز کسر شده است.
وی ادامه داد:از داورزنی خواستم که منصفانه بر این است درست است که استقلال و پرسپولیس تحت نظر وزارت ورزش هستند اما همه ورزش ایران به وزارت ورزش تعلق دارد.از سلطانی فر خواسنم دخالت کند و از تاج خواستم به موضوع ورود کند.ما باید یک تفاهم کنیم و فوتبال کشور را از یک فاجعه دور کنیم.
مدیرعامل تراکتورسازی خاطرنشان کرد:بابت کوتاهی صورت گرفته توسط کارکنان باشگاه عذرخواهی می کنم.مسولیت این موضوع با من است.مقصر نه مسولان قبلی هستند،نه فدراسیون و آقای اسدی و نه هیات فوتبال.من بابت کوتاهی صورت گرفته عذرخواهی می کنم.از حضرت امام(ره)یاد گرفتم که از مردم عذرخواهی می توان کرد.من خرابه ای را تحویل گرفتم.به فرموده مدیرعامل قبلی هنوز باشگاه به من تحویل نشده است اما همینی که گرفتم خرابه بود.باز می گویم به آنها کاری ندارم.به عنوان یک خادم تراکتورسازی در استان سربلند آذربایجان تلاش می کنم.
وی ادامه داد: من دنبال قهرمانی تراکتورسازی هستم.ما خوب کار کردیم.تیم را بستیم،در نقل و انتقالات نیم فصل شهباززاده را گرفتیم.ساعت ۱۰ صبح روز جمعه و دو روز مانده به بازی پرسپولیس متوجه شدیم پنجره مان بسته است.اولین کاری که کردیم دنبال این بودیم که امتیاز از ما کسر نشود.
مدیرعامل تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من به رییس فدراسیون گفتم که در رقابت با شما در انتخابات بودم اما گفتم که شما را به عنوان رییس فدراسیون می پذیرم و شما هم باید از فوتبال ایران حمایت کنید.گفتم به جای دعوا مشکل را حل کنیم.تاج با درایت مشکل را حل کرد.باید از قلعه نویی تشکر کنم.او می داند آجرلو در تراکتور تنهاست.در تبریز یک نفر فقط به من کمک کرد و آن هم شهردار تبریز بود.
وی ادامه داد: یک روز فردی به من گفت ۲۰ میلیارد به تراکتور می دهد گفتم شما ۲ میلیارد بده.۷ ماه گذشته است اما خبری نشد.انصاری به استقلال کمک می کند.هدایتی به پرسپولیس کمک می کند.ولی اینجا فقط شهردار تبریز به من کمک کرد.آمدند گفتند اینجا چه چیزی برای مردم آذربایجان مهم است گفتند دریاچه ارومیه.گفتم روی پیراهن تراکتور می زنیم.من برای دوستی آمدم و برخی حرفها را نمی توانم بزنم.من امروز گرفتاری هایی از گذشته دارم.
آجرلو افزود: در این عالم فوتبال بدترین آدم من هستم.جلوی کسر ۱۸ امتیاز را با تدبیر باشگاه گرفتیم.۱۸ امتیاز دیگر هم در راه است.من را به اینجا فرستادند که تراکتور را به بخش خصوصی واگذار کنم.الان یک بخش خصوصی برای خرید تراکتورسازی اقدام کرده و دو متقاضی نیمه خصوصی هم هستند.ما به قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی فکر می کنیم. قلعه نویی گفت که نمیتوانم این تیم را قهرمان نکنم و اگر نشود من مسول هستم.حضور دو بازیکن جوان در ترکیب تراکتورسازی اتفاق خوبی بود.
وی ادامه داد: من اگر روزی ام تراکتورسازی باشد یا در هر جای دیگری کار کنم به گزینه دیگری جز قلعه نویی فکر نمی کنم.در گذشته شاید او اختلاف دیدگاههایی با من داشت اما حقیقتا در این مدت مثل دو برادر در کنار هم بودیم.تراکتورسازی یکی از بهترین مربیان تاریخش را دارد و من اطمینان دارم قلعه نویی با بازیکنانش میتوانند جام قهرمانی لیگ برتر و حذفی را به دست بیاورند.پرسپولیس به استقلال باخت اما اگر هوادارانش نبودند سپاهان را نمی برد.من از هواداران تراکتورسازی انتظار دارم که تنهایمان نگذارند.قلعه نویی از خدایش هست در تراکتورسازی بماند.
آجرلو درباره محرومیت تراکتورسازی خاطرنشان کرد:سلطانی فر،داورزنی و تاج پیگیر هستند.ما به فیفا نماینده می فرستیم.می گوییم قربانی این اتفاق هستیم و پنجره ما را مثل پنجره رئال باز کنید.شیعه علی ابن ابی طالب باید به قولش عمل کند.ما باید پول بازیکن خارجی را بدهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز