روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 89
  • 374
  • 1,283,014
آخرین خبرها از صدور مجوز برای ایرلاین های جدید

در طول ماه‌های گذشته درخواستهای بسیاری برای آغاز به کار ایرلاین‌های جدید به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه شده و این سازمان با بررسی آنها، به برخی درخواستها مجوز رسمی فعالیت داده است.
علی عابدزاده – رییس سازمان هواپیمایی کشوری – در گفت‌وگو با خبر نگاران با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به بهبود نسبی جایگاه صنعت هوایی ایران پس از اجرایی شدن توافق هسته‌ای، سرمایه‌گذاران جدیدی در طول ماه‌های گذشته درخواستهای رسمی را برای تاسیس ایرلاین‌های جدید به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه کرده‌اند.
به گفته وی این سازمان با بررسی دقیق این درخواستها و سنجش شرایط آنها با توجه به دستور العمل‌های موجود، نسبت به آغاز به کار آنها تصمیم گیری کرده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ماه‌های گذشته بین پنج تا شش ایرلاین مجوزهای ابتدایی برای آغاز به کار را دریافت کرده‌اند، گفت: این شرکتها با دریافت مجوز، اقدامات ابتدایی خود برای تامین سرمایه لازم و خرید و وارد کردن هواپیماهای جدید به شبکه هوایی کشور را آغاز کرده‌اند که نتیجه اقدامات آنها در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.
عابدزاده درباره احتمال صدور مجوز جدید نیز اظهار کرد: پس از مجوزهایی که سازمان هواپیمایی در ماه‌های قبل صادر کرده، شرایط در حال ارزیابی است تا آغاز به کار این شرکتها کلید بخورد، طبق ضوابط و قوانین موجود، سازمان درخواستهای رسمی را بررسی خواهد کرد و درصورت فراهم بودن شرایط به سرمایه گذاران اجازه فعالیت در این حوزه داده خواهد شد.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری خاطر نشان کرد: طبق دستورالعمل‌های ارائه شده، چه ایرلاین‌های جدید و چه شرکتهایی که از گذشته در این حوزه فعالیت می‌کنند، باید به کف کفایت سرمایه برسند و شرایط ناوگان خود را نیز با استانداردهای در نظر گرفته شده هماهنگ کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز