روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
آخرین وضعیت پرونده دکل نفتی گمشده

وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده موسوم به دکل نفتی گمشده، گفت: این پرونده همچنان در حال رسیدگی و انجام تحقیقات در دادسرای امور اقتصادی است.
سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی گفت: این پرونده ۵ متهم دارد و همچنان در حال رسیدگی و انجام تحقیقات در شعبه سوم دادسرای ویژه امور اقتصادی بوده و هنوز منجر به صدور کیفرخواست نشده است.
وی با بیان اینکه همه متهمان این پرونده آزاد شده‌اند، گفت: موکل من حدود ۱۶ روز بازداشت بود که یک سال قبل آزاد شد، ولی بقیه متهمان دو سه ماه گذشته با قرار وثیقه از زندان آزاد شدند.
، گم شدن ۸۷ میلیون دلار برای خرید دکل نفتی اولین بار از سوی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در تیر ماه سال ۹۴ اعلام شد.
قاضی ناصر سراج درباره سرنوشت دکل نفتی گمشده ایرانی تیرماه سال ۹۴ گفته بود: افرادی که این پول را هزینه کرده‌اند تاکنون نتوانسته‌اند هیچ دلیلی ارائه کنند که این پول حتماً به شرکت فروشنده تحویل شده است. سازمان بازرسی کل کشور تاکنون ۸ گزارش مفصل در این خصوص از شرکت نفت تهیه کرده که آخرین گزارش آن تهیه و به مراجع قضایی ارسال شد.
علیزاده طباطبایی ۱۳ دی ماه سال ۹۴ در گفت و گو با خبرنگاران درباره پرونده «محسن مهاجرانی» گفته بود: برای موکلم قرار بازداشت صادر شده بود که در حال حاضر با صدور قرار وثیقه از سوی بازپرس پرونده آزاد است. اکنون بازپرس پرونده در حال انجام تحقیقات از دیگر متهمان پرونده است. در رابطه با این پرونده دو نفر در بازداشت بسر می‌برند.
سراج ۱۷ فروردین ماه سال ۹۵ نیز در رابطه با آخرین وضعیت دکل نفتی گفته بود: این پرونده را برای رسیدگی به دادسرا ارسال کرده‌ایم و دادسرا در حال رسیدگی به آن است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز