روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 620
  • 721
  • 1,335,542
آذربایجان‌شرقی، استان برتر در حوزه امنیتی و انتظامی شناخته شد

استان آذربایجان شرقی رتبه برتر کشوری را بر اساس ارزیابی شاخص‌های تعیین‌شده مرتبط با حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور کسب کرد.
در پی کسب این عنوان، معاون امنیتی و انتظامی وزیر و دبیر شورای امنیت کشور از اقدامات و تلاش‌های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در این خصوص قدردانی کرد.
حسین ذوالفقاری در لوح سپاس خود خطاب به معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی آورده است: تامین امنیت و حفظ ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدون تردید مرهون زحمات صادقانه و دلسوزانه خادمانی است که بدون هیچ چشم‌داشتی فداکارانه تلاش و فعالیت می‌کنند.
در ادامه این لوح آمده است: از اقدامات و مساعی جناب‌عالی که برابر شاخص‌های تعیین‌شده مرتبط با حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، حائز رتبه برتر در میان سایر استان‌ها شده‌اید تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسألت دارم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز