روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,187
  • بازدید دیروز: 1,131
  • کل بازدید ها: 527,821
آذربایجان شرقی دارای کمترین واحد صنعتی مشکل دار است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس آمار آذربایجان شرقی دارای کمترین واحد مشکل دار صنعتی هست، به جز دو سه مورد که آن هم در اختیار ما نیستند.
«اسماعیل جبارزاده»  در ششمین جشنواره ملی «اقتصاد مقاومتی، تقویت تولید و اشتغال» گفت: خوشحالیم از اینکه بگوییم آذربایجان شرقی استانی است که کارفرما و کارگر مانند دو بال برای رونق تولید هستند.
وی افزود: بر اساس آمار آذربایجان شرقی دارای کمترین واحد مشکل دار صنعتی هست، به جز دو سه مورد که آن هم در اختیار ما نیستند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: همه کارفرمایان ما شایسته تقدیر هستند و خوشحالیم در دولت یازدهم توانستیم یک هزار واحد صنعتی را از طرق مختلف مورد حمایت مالی قرار دهیم و آذربایجان شرقی در رده سوم رونق تولید کشور قرار گرفت.
جبارزاده به سرمایه گذاری خارجی برای تولید پنج هزار مگاوات برق اشاره کرد و گفت: مراحل اجرایی شدن این سرمایه گذاری عظیم در استان پیگیری می شود.
وی اشتغال جوانان را متوجه بخش خصوصی و کارآفرینان دانست و گفت: استحضار دارید که دولت با توجه به شرایط خاص خود، دیگر استخدام نمی کند و لذا امید جوانان ایران به کارآفرینان است و دولت و مجموعه مدیریت آذربایجان شرقی در خدمت کارافرینان است.
جبارزاده خطاب به کارآفرینان بخش خصوصی گفت: برنامه ای را تنظیم کنید و تحویل ما دهید تا در سال جاری آنچه که می خواهید انجام دهیم را در اولویت قرار دهیم، چرا که مشکل تولیدکننده و کارفرما مشکل ما هم هست و باید برای حل ان ها تلاش کنیم.
وی گفت: فکر نکنیم کسانی که در تهران هستند به همه مسائل و مشکلات اشراف دارند و بی نیاز از همفکری ما هستند. خوشبختانه دولت دولتی حرف شنوا است و آماده دریافت نظرات است، هر آنچه که فکر می کنید برای تولید بیشتر لازم است، بگویید در سطح ملی مصوب کنیم.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: وزرا دائما به تبریز برای پیگیری امور می آیند و وزیری داشتیم ۱۴ بار به تبریز آمده است و در آینده نزدیک شاهد حضور معاون اول رئیس جمهوری در استان خواهیم بود و نیازها و درخواست ها برای جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اول رئیس جمهور آماده کنید.
جبارزاده از رشد افراد بیمه شده در سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در سال گذشته ۳۹ هزار نفر بیمه شده جدید به لیست افراد بیمه شده استان اضافه شدند و این حرکت روبه جلوی خوبی بود.
وی در پایان خواستار تشکیل موزه های تخصصی در تبریز شد و گفت: موزه شکلات در تبریز با همت انجمن صنایع غذایی و پیشکسوتان این صنعت در تبریز ایجاد شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز