روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 379
  • 721
  • 1,335,301
آذربایجان شرقی رتبه اول کشور را درجذب اعتبارات مکانیزاسیون به خود اختصاص داد

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جذب ۲۶۶۰ میلیارد ریال اعتبار تسهیلات بانکی برای فعالسازی و رونق اقتصادی طرح های بخش کشاورزی طی ۱۰ سال گذشته بی نظیر است.
کریم مهری در آخرین جلسه اقتصاد مقاومتی که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و عملکرد یکساله اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی در احیاء و توانمندسازی واحدهای تولیدی زیربخش کشاورزی که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل انجام دادند افزود: آذربایجان شرقی با جذب ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جهت خرید کمباین، رتبه اول کشور را در جذب اعتبارات مکانیزاسیون به خود اختصاص داده است.
وی ادامه داد: در بین بانک های استان، بانک کشاورزی، ملی و سپه به ترتیب در رتبه های اول تا سوم پرداخت تسهیلات بانکی طرح های اقتصاد مقاومتی قرار دارند.
مهری تاکید کرد: تمامی مدیران زیربخش های کشاورزی در ایام و تعطیلات نوروزی در تهیه و تامین نهالهای مورد نیاز کشاورزی، بذر، کود و توصیه های فنی و کارشناسی خدمات لازم را ارائه دهند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی تصریح نمود: کشاورزان و باغداران عزیز به هیچ وجه از منابع غیر معتبر نهال تهیه نکنند که جداً یک خسارت ملی است و در تهیه و تامین نهال باغات از نهالستانهای شناسنامه دار با مراجعه به مدیریت جهادکشاورزی استان اقدام کنند.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به اهمیت مشاغل خانگی و اشتغالزایی گفت: در کل مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی توسط بانکهای استان تسهیلات پرداخت شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز