روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 184
  • 1,596
  • 1,022,229
آذربایجان شرقی در صنعت موتورسازی ظرفیت های بالایی دارد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی در صنعت موتورسازی پتانسیل های بالایی دارد.
مجید خدابخش در بازدید از چند واحد صنعتی استان در تبریز گفت: ظرفیت های صنعتی آذربایجان شرقی بالا است و باید در این شرایط خاص اقتصادی از این فرصت ها استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه از تمام سرمایه گذاران در استان در این شرایط تحریم ها حمایت می کنیم، ادامه داد: تحریم‌ های دشمنان فرصتی برای خودکفایی در صنایع مختلف است و شاید اگر این تحریم ‌ها نبود طبق روال قبل از انقلاب صنایع خود را از خارج خریداری می ‌کردیم.
خدابخش همچنین در بازدید از مجتمع صنایع شهید محسن رسولی که وابسته به سازمان صنایع دریایی است، اظهار داشت: باید از نظر دفاعی کشورمان را تجهیز کنیم، از وزیر دفاع نیز درخواست داشته ام که از ظرفیت استان‌ ها در جهت تقویت بنیان‌ های دفاعی استفاده کنند.
وی با تاکید بر ضرورت استفاده از پتانسیل های استانی گفت: با وجود این ظرفیت ‌ها، آذربایجان شرقی در صنایع دفاعی کشور نقش بسیار کمی داشته است. امیدوارم در آینده شاهد تحولات گسترده‌ای در این حوزه در استان باشیم.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت تقویت صنایع دفاعی گفت: دشمنان ایران وحشی هستند، آنها علاوه بر اینکه صنایع دفاعی و نظامی ما را تحریم کرده اند بلکه آنها دارو را نیز در لیست تحریم ها قرار داده اند.
خدابخش گفت: باید در این شرایط حساس، با وحدت بین تمام مسئولان و مردم در جهت خودکفایی و انتقال دانش تلاش کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز