روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 698
  • 749
  • 1,337,183
آذربایجان شرقی پایتخت انجمن‌های اسلامی کشور

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از وجود ۱۵۰۰ انجمن اسلامی در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: آذربایجان شرقی پایتخت انجمن های اسلامی کشور است.
سیدشهاب‌الدین حسینی در جلسه شورای مرکزی انجمن های اسلامی استان و کانون های فرهنگی و تبلیغی اظهار کرد: طبق گفته مسئولان کشوری، آذربایجان شرقی و شهرستان تبریز با داشتن ۱۵۰۰ انجمن، پایتخت انجمن‌های اسلامی در کشور است.
وی ادامه داد: اقدامی که به تازگی آغاز کرده‌ایم، راه‌اندازی انجمن‌های اسلامی در کارخانجات و ادارات است. در کارخانه‌های دارای بالای ۱۰۰ نفر شاغل، انجمن اسلامی خواهیم داشت.
وی تشریح کرد: مساجدی که قشر فرهنگی و انقلابی بر آن‌ها حاکم‌ شده‌اند موفق عمل می‌کنند اما مساجدی که هنوز بافت سنتی دارند نمی‌توانند نوجوانان و جوانان را جذب کنند.
وی در ادامه از تشکیل ستاد مردمی تبلیغات اسلامی در مناطق ۱۰ گانه تبریز، سردرود و خسروشاه خبر داد و افزود: این اقدام در راستای تبدیل تبلیغات اسلامی به دستگاه راهبردی در عرصه فرهنگی و دینی انجام می‌شود و تقسیم‌بندی نیز به شکل تقسیم‌بندی جغرافیایی که شهرداری انجام داده خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز