روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 676
  • 852
  • 1,331,916
آذری جهرمی: ورود بخش خصوصی به پست ضروری است

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام های صورت گرفته در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی در چهارسال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و گفت:باید در ارتباط با فعالیت های پستی به گونه ای عمل شود که انحصار بوجود نیاید و بخش خصوصی بتواند به صورت فعال در این عرصه ورود پیدا کند.
«محمدجواد آذری جهرمی» در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران افزود: شرکت ملی پست در دوره جدید و در فضای رقابتی پیش رو باید با ایفای نقش مطلوب بتواند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده و به تبع آن وضعیت درآمدی شبکه نیز بهبود یابد.
عضو هیات دولت دوازدهم بر ایجاد و گسترش سرویس های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات در پست تاکید کرد.
آذری جهرمی به اجرای پروژه های ملی و اقتصاد مقاومتی مانند جی نف( GNAF )و سیماک به محوریت شرکت ملی پست اشاره و بر ضرورت تشکیل کارگروهی در مجموعه وزارت ارتباطات برای استفاده از همه ظرفیت های موجود در کشور تاکید کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارتقای کیفیت خدمات و مشتری مداری را ۲ اصل اساسی در فعالیت شبکه پستی کشور دانست و خاطرنشان کرد: موضوع هزینه فایده و مدیریت منابع مالی از دیگر مواردی است که باید به طورمستمر مورد توجه مسئولین وزارت و شرکت ملی پست باشد.
آذری جهرمی خاطر نشان کرد: بستر های لازم برای فعالیت های بیشتر فراهم شده و باید تلاش شود به نقطه مطلوب برسیم و بتوانیم رضایت مشتریان را کسب کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اقدام های موثر صورت گرفته در زمینه افزایش رفاه کارکنان پست کشوراشاره کرد و افزود: بهبود سطح معیشتی کارکنان شرکت ملی پست در دستور کار قرار می گیرد، چرا که معتقدم فکر سالم در بدن سالم است و اگر قرار باشد پست وظایف خود را به خوبی ایفا کند لازم است در این خصوص اقدام اساسی صورت گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز