روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 754
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,473
همه آرزوهایم در عینالی محقق شده است

استاندار اسبق آذربایجان شرقی در بازدید از تفرجگاه عینالی تبریز گفت:همه آرزوهایم در عینالی محقق شده است؛ آفرین، آفرین و آفرین.
علی عبدالعلی زاده در بازدیدی که از تفرجگاه عینالی داشتند ضمن استماع توضیحات برزگر جلالی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز درخصوص اهداف و عملکرد سازمان بر توسعه امکانات رفاهی تفریحی تفرجگاه تاکید داشته و حمایت مسئولین اجرایی استان به این سازمان را به منظور ارتقای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ضروری دانست.
عبدالعلی زاده در بازدید از پروژه های عمرانی در حال اجرا از جمله سنگفرش مسیر اصلی ، حیات وحش، دریاچه داغ گؤلی و طرح جنگلکاری ۲۰۰ هکتاری با بیان اینکه در ۳ سال اخیر همه آرزوهایم برای عینالی محقق شده است، بیان نمود: آنچه در سال ۱۳۷۲ در اندیشه ام شکل گرفته و حرکت سبز کردن این کوه آغاز شده امروز در پیامد ۲۴ سال تلاش و کار شبانه روزی کارگران و مدیران دلسوز به بار نشسته، امید است خداوند به سربازان سازندگی ایران توفیق بیشتری بدهد تا در آینده مجموعه عینالی روز به روز توسعه یافته و الگویی برای فضاهای شهری سایر نقاط ایران گردد.
وی که از بانیان اول ایجاد تفرجگاه عینالی می باشد ضمن تقدیر از کارکنان و مدیران سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز و تکرار چنیدن بار تشویق آفرین به آنها، گفت: حضور صمیمانه و گرم مردم با لبهای خندان که نشان از رضایت درونی آنان از سبزی کوه تاریخی عینالی و اقدامات انجام یافته در این تفرجگاه است برای همه خدمتگزاران این مجموعه سپاس و پاداش ارزشمندی است که آنرا با هیچ متاعی نمی توان مقایسه کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز