روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 404
  • 323
  • 1,283,652
آرزوی الکسیس برای بازگشت به تبریز و تراکتور !

فرزند جان توشاک طی هفته های گذشته در پست های اینستاگرام بارها برای ایران ابراز دلتنگی کرده است.
بعد از اینکه جدایی جان توشاک سرمربی ولزی از تراکتورسازی قطعی شد، او بدون اینکه هیچ جمله ای بر زبان بیاورد و اظهارنظری در این خصوص انجام دهد ایران را ترک کرد و تا این لحظه نیز هیچ حرفی نزده است.
برخلاف جان توشاک، فرزندش الکسیس که در تراکتورسازی به عنوان دستیار کنارش بود، بعد از ترک ایران بارها با پست های اینستاگرامی احساسی اش به کشور ما و به خصوص هواداران تراکتورسازی ابراز محبت کرده است. الکسیس توشاک همواره اعلام کرده که ایران کشور زیبایی است و روزهای خوبی را به همراه پدرش در این کشور سپری کرده است.
فرزند ارشد توشاک که در دوران فعالیت در تراکتورسازی نیز با پست های اینستاگرامی خود از تفریحات و تمرینات تراکتور در تبریز عکس های زیادی را مخابره می کرد، حالا در بازگشت به ولز ظاهرا دلش برای ایران تنگ شده و هر بار به بهانه ای از خوبی های دوران حضور در تبریز می گوید.
الکسیس امروز صبح هم با انتشار عکسی از بازی تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه آزادی خطاب به مردم ایران و آذربایجان اعلام کرد که دلش تنگ شده و با این شرایط احتمالا او بدش نمی آید بازهم به کشور ما برگردد و فعالیتش را دنبال کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز