روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آرزوی من،دیدار آلمان و ایران در جام‌جهانی است

سفیر آلمان در ایران می گوید فوتبال ایران را به دلیل استعدادها و هوادارانش دوست دارد.
به گزارش “ورزش سه”، میکائیل کلور برشتلود سفیر آلمان در ایران از جمله سفیرهای فعال در ایران است. این چهره که پیش از این با فعالیت های توییتری خود محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی برای خود دست و پا کرده بود، بعد از حضور در فدراسیون فوتبال، ساختمان باشگاه استقلال و پرسپولیس با استقبال آبی های تهرانی در تمرین این تیم حاضر شد.
برشتلود در گفت و گو با ورزش سه درباره حضور خود در تمرین استقلال گفت: خیلی خوشحالم که در تمرین استقلال حضور داشتم. همچنین خوشحالم که استقلال یک سرمربی آلمانی دارد که با این سرمربی وضعیت تیم بهتر شده و استقلال در جدول بالاتر آمده است.
سفیر آلمان در ادامه درباره حضور شفر در ایران خاطر نشان کرد: شفر سال ها به عنوان مربی و بازیکن شناخته شده در آلمان حضور داشت و اکنون نیز هدایت استقلال را بر عهده دارد.
این چهره سیاسی و دیپلماتیک در ادامه درباره فوتبال ایران اظهار داشت: من به طور کلی به فوتبال ایران علاقه پیدا کردم زیرا بازیکنان با استعداد زیادی در فوتبال شما حضور دارند. همچنین مردم در ایران با شور و شوق فوتبال را نگاه می کنند.
برشتلود در پایان، صحبت های خود را با آرزوی جالبی به پایان برد: برای باشگاه استقلال آرزوی موفقیت می کنم. همچنین از ته قلب برای تیم ایران که در گروه سختی در جام جهانی روسیه قرار گرفته، آرزوی موفقیت می کنم. آرزو و خواسته من این است که ایران و آلمان در جام جهانی دیدار کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز