روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آزادراه اهر- باکو توسعه منطقه را به دنبال خواهد داشت

نماینده مردم اهر وهریس در مجلس شورای اسلامی، احداث آزادراه اهر- باکو را یک ضرورت برای عمران آبادانی و توسعه منطقه ارسباران ذکر کرد.
بیت‌الله عبداللهی در جمع مدیران اهر اظهار کرد: اگر برنامه‌ریزی لازم برای اجرای این پروژه صورت نگیرد، در آینده مانند جاده اهر- تبریز پشیمان خواهیم شد.
وی در رابطه با مشکل آبی منطقه اذعان داشت: اهر نیاز به دو سد دیگر دارد که مطالعات آنها انجام‌ شده است که امیدواریم با تدبیر به موقع مسوولان، این امر محقق شود.
وی یادآور شد: همان‌گونه که اگر سد ستارخان در زمان خودش ساخته نشده بود، اکنون بیش از ۵۰ درصد مردم اهر مهاجرت خواهند کرده بودند.
وی در رابطه با ایجاد صنایع کنسانتره اهر اظهار داشت: صنایع کنسانتره در اهر به‌ شدت نیاز است، امیدوارم این صنایع به‌زودی در شهرستان اهر راه‌اندازی شود تا مشکل سیب‌های انباشت شده در کنار خیابان‌ها را در سال‌های آتی رفع کنیم.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: متاسفانه عدم همکاری بانک‌ها با سرمایه‌گذاران و کارآفرینان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه سنگ‌اندازی بانک‍‌ها باعث دلسردی فعالان طرح‌های تولیدی و صنعتی شده است.
این نماینده مجلس گفت: باید همه سعی کنیم تا منویات مقام معظم رهبری که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است، تحقق یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز