روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 159
  • 969
  • 1,384,435
آزادی‌های معقول سیاسی و اجتماعی را باید برای جوانان فراهم کنیم

یک مدرس حوزه علمیه قم گفت: همان‌طور که آقای روحانی گفتند کابینه دوزادهم باید جوان باشد.
حجت الاسلام و المسلیمن محسن غرویان درباره اولویت‌های دولت دوازدهم با بیان اینکه رییس‌جمهور باید به مطالبات مردم اهمیت ویژه‌ای بدهد، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند اولویت اول باید مسائل اقتصادی باشد و در این بخش باید به زندگی و معیشت مردم توجه شود .
او ادامه داد: اولویت دوم دیپلماسی و سیاست خارجی است. از قضا سیاست با اقتصاد مرتبط است هر چه سیاست ما با دنیا عمیق و دوستانه باشد وضع اقتصادی ما نیز بهتر خواهد بود.
غرویان خاطرنشان کرد: اقتصاد با سیاست رابطه تنگاتنگی دارد مساله برجام و ایجاد یک رابطه مسالمت‌آمیز با دنیا می‌تواند وضع اقتصادی ما را بهبود بخشد. این مدرس حوزه علمیه قم درباره تغییرات در کابینه دوازدهم عنوان کرد: تغییراتی قطعا در کابینه صورت خواهد گرفت، آقای روحانی هم تاکید داشتند که نیروهای جوان و پرتحرک باید در کابینه حضور داشته باشند.
او در پاسخ به این سوال که زنان در کابینه دوازدهم چه جایگاهی خواهند داشت، گفت: در دولت روحانی زنان همواره مورد توجه بوده‌اند و در کابینه دوازدهم نیز شاهد خواهیم بود که زنان حضور خواهند داشت. تجربه نشان داده حضور این قشر عظیم جامعه توانسته توانایی‌ها را بالا ببرد.جوان وقتی در داخل کشور تحصیل می‌کند دوست دارد همین جا هم مشغول به کار شود. دولت باید عنایت ویژه‌ای به جوانان داشته باشد و نباید بگذارد فرار مغزها صورت بگیرد.
او در ادامه تاکید کرد: دولت باید آزادی‌های معقول سیاسی و اجتماعی را برای جوانان فراهم کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز