روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 313
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,860
آزادی از زندان برای دومین جنایت

قاتلی که با جلب رضایت خانواده مقتول از قصاص گریخته بود، مدتی پس از آزادی و در جریان نزاع خونین، مرد جوانی را با چاقو کشت.
او در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاد.متهم ۲۸ ساله که فریبرز نام دارد، روز ۱۷ خرداد سال گذشته در جنوب پایتخت طی نزاعی خونین مرتکب قتل شده بود که چند روز پس از فرار دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.
در آغاز جلسه دادگاه، پس از بیان کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، مادر مقتول-به‌عنوان تنها ولی دم- از قضات خواستار قصاص قاتل فرزندش شد و گفت: «این قاتل تنها کسی را که در زندگی داشتم از من گرفت. من بجز پسرم کسی را نداشتم و حالا تنهای تنها شده‌ام.»آنگاه متهم پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند. فریبرز که پیش از این هم در جریان درگیری پسر جوانی را به قتل رسانده بود در دفاع از خود به قضات گفت: «من مدتی پس از آزادی از زندان، ناخواسته مرتکب قتل شدم و تقاضای عفو و بخشش دارم.»
وقتی قاضی عبداللهی (رئیس دادگاه) از متهم پرسید: «چگونه از جنایتی که پیش از این مرتکب شده بودی رهایی یافتی، جواب داد: من از اولیای دم رضایت گرفتم و از نظر جنبه عمومی جرم به شش سال حبس محکوم شدم تا اینکه از زندان آزاد شدم، ولی متأسفانه خیلی زود مرتکب قتل دیگری شدم که بشدت پشیمانم.»
در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا حکم‌شان را درباره این قاتل صادر کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز