روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آزادی از زندان برای دومین جنایت

قاتلی که با جلب رضایت خانواده مقتول از قصاص گریخته بود، مدتی پس از آزادی و در جریان نزاع خونین، مرد جوانی را با چاقو کشت.
او در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاد.متهم ۲۸ ساله که فریبرز نام دارد، روز ۱۷ خرداد سال گذشته در جنوب پایتخت طی نزاعی خونین مرتکب قتل شده بود که چند روز پس از فرار دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.
در آغاز جلسه دادگاه، پس از بیان کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، مادر مقتول-به‌عنوان تنها ولی دم- از قضات خواستار قصاص قاتل فرزندش شد و گفت: «این قاتل تنها کسی را که در زندگی داشتم از من گرفت. من بجز پسرم کسی را نداشتم و حالا تنهای تنها شده‌ام.»آنگاه متهم پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند. فریبرز که پیش از این هم در جریان درگیری پسر جوانی را به قتل رسانده بود در دفاع از خود به قضات گفت: «من مدتی پس از آزادی از زندان، ناخواسته مرتکب قتل شدم و تقاضای عفو و بخشش دارم.»
وقتی قاضی عبداللهی (رئیس دادگاه) از متهم پرسید: «چگونه از جنایتی که پیش از این مرتکب شده بودی رهایی یافتی، جواب داد: من از اولیای دم رضایت گرفتم و از نظر جنبه عمومی جرم به شش سال حبس محکوم شدم تا اینکه از زندان آزاد شدم، ولی متأسفانه خیلی زود مرتکب قتل دیگری شدم که بشدت پشیمانم.»
در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا حکم‌شان را درباره این قاتل صادر کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز