روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 416
  • 1,296,516
آزاد راه اهر و این بار : سرما

روز شنبه، دکتر رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در نخستین بازدید خود از پروژه های عمرانی استان ، راهی اهر شد تا از آزادراه تبریز – اهر دیدن کند.
وی علیرغم تسلط مناسبش بر بحث های فنی و همچنین اشکالات منطقی متعددی که به نحوه پیش برد کار در گذشته انجام پذیرفته است داشت، اما در مقابل دوربین صداو سیما برای مصاحبه حاضر نشد و اظهار داشت کسی که برای پروژه زحمت کشیده است باید مصاحبه کند.
با دستور رحمتی ، سلطانی پشت دوربین صداوسیمای استانی رفت تا آخرین جزئیات این پروژه را بیان نماید.
سلطانی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در بازدید از پروژه اظهارداشت : شرایط تکمیل ساخت این پروژه اعم از ساب بیس و قرضه های پروژه آماده است اما متاسفانه بروز موانع فنی موجب کاهش سرعت پروژه شده است.
وی خاطرنشان ساخت بدلیل کاهش دمای هوا به زیر ۱۵ درجه ، که امکان آسفالت ریزی را منتفی می نماید گفت : به محض افزایش دمای هوا، آسفالت ریزی را شروع خواهیم نمود.
وی در خصوص محل بازدید که قبلا موانع فیزیکی متعددی بر سر راه پروژه ایجاد نموده و با انفجار، مرتفع گردیده بود، اظهار داشت: سخت ترین نقطه کار همینجا بود که اکنون آماده آسفالت ریزی است .
وی با اشاره به اینکه میزان پیشرفت فیزیکی پروژه در هر ماه ۶ درصد است، اظهار داشت: این میزان پیشرفت کم نظیر است.
وی در خصوص موضوع تامین قیر این پروژه نیز افزود: برای کل این طرح، نیازمند ۶۰۰۰ تن قیر هستیم که سهمیه این مسیر ۱۴۰۰ تن می باشد ولی تا کنون تنها ۴۰۰تن قیر برای تکمیل این پروژه اختصاص داده اند که باید به نوعی تدبیر شود.
سلطانی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری طرح را ۲۴ میلیارد تومان اعلام نمود . / غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز