آزمون سخت وفاداری برای هواداران پرسپولیس

با جدایی بازیکنان و ناکامی در باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، نقش هواداران پرسپولیس در ادامه روند موفقیت آمیز این تیم بسیار مهم تر از قبل شده است.
به گزارش “ورزش سه”، در ابتدا خوش بینی زیادی بابت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی وجود داشت و همین موضوع پرسپولیسی ها را بابت جدایی ستاره هایشان نگران نمی کرد اما ناگهان سرخ ها با واقعیت تلخ روبرو شدند و آن جا بود که سختی کار در لیگ هجدهم را درک کردند.
آن ها در این فصل بهترین پاسور لیگ هفدهم، پدیده لیگ شانزدهم، بهترین بازیکن لیگ هفدهم، آقای گل دو دوره لیگ و البته شماره ۱۰ را برخلاف فصول قبلی در اختیار ندارند و نیم فصل اول را باید با ذخیره این ها در لیگ شانزدهم و هفدهم سپری کنند.
قرمزها در اواسط فصل با ایجاد کمپین «آزمون وفاداری» در شبکه های اجتماعی، خواستار تمدید قرارداد ستاره هایشان بودند. اما بازیکنانی که در سه فصل اخیر ۳ قهرمانی و یک نایب قهرمانی به دست آورده بودند، درخواست هایی از باشگاه داشتند که تیم مدیریتی قادر به برآورده کردن آن ها نداشت. البته بازیکنی نظیر محسن مسلمان هم در لیست مازارد قرار گرفت و همچنین ستاره جوانی چون محرمی عزم رفتن داشت و بعید به نظر می رسید با پیشنهاد مالی بهتر هم در پرسپولیس بماند.
حالا شرایط این فصل پرسپولیس را می توان با وضعیت تیم تراکتورسازی در فصل گذشته مقایسه کرد. در آن زمان تراکتورسازان نیز با فقر شدید نیروی انسانی و مشخصا بازیکن روبرو بودند و در نیم فصل اول نیز به نتایج نامناسبی رسیدند اما همواره حامی تیمشان بودند. البته تراکتوری ها تا پایان نیم فصل بسیار «خشمگین» بودند اما «صبر» کردند و این صبر از همان بازی اول نیم فصل دوم لبریز شد و تنش را در تیم ایجاد کرد. اتفاقی که برای تیم گل محمدی مانند سم شد و هواداران پرسپولیس نباید آن را تکرار کنند.
اکنون باید دید هواداران پرسپولیس، همچون هفته های نخست لیگ پانزدهم به صورت همه جانبه حامی تیم و سرمربی شان خواهند بود یا تحت تاثیر برخی قرار خواهند گرفت. البته هواداران پرسپولیس اعتماد بسیار زیادی به برانکو دارند و حامی او هستند چرا که سرخ ها با پروفسور از رده هشتم به صدر رسیدند و در سه فصل اخیر، بهترین نتایج را کسب کردند. همچنین جدا از نتایج خوب دچار ثبات، نظم و دیسیپلین بی نظیری در تیمشان هستند.
آن ها در بازی قبلی مقابل پدیده پیروز شدند و حالا چشم انتظار هوادارانشان برای بازی با فولاد هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از