آسمان آفتابی شهرداری با دین محمدی

تیم فوتبال شهرداری تبریز از هفته شانزدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور مقابل راه آهن به پیروزی ۲ بر یک رسید .
سیروس دین محمدی با گذشت چند هفته از قبول هدایت شهرداری تبریز توانست بالاخره موتور بردهای تیم را روشن کند و با کسب دومین ۳ امتیاز از زمان حضور خود در این تیم ، به ادامه لیگ امیدوار شد . حضور سیروس دین محمدی در شهرداری نوید روزهای خوب برای این تیم داده است و استفاده از بازیکنان جوان از کارهای مثبت دین محمدی در هفته های اخیر بوده است .
شهرداری نیمه نخست را با تنها گل دقیقه ۳۱ رضا نجاری به برتری رسید . اما از همان ابتدای نیمه دوم نیز بازیکنان شهرداری تبریز همچنان به حملات خود بر روی دروازه حریف ادامه دادند، پیمان رنجبر در دقیقه ۴۸ بازی و دقایق ابتدایی نیمه دوم به گل رسید و تیم راه آهن در این بازی حریف سرخپوشان تبریز نشد در نهایت با جبران یکی از گل های خورده در دقایق پایانی ، این بازی با برتری شهرداری تبریز با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید . فرهاد کرمانشاهی دروازه بان جوان شهرداری در این دیدار عملکرد خوبی از خود نشان داد .
ترکیب شهرداری تبریز : فرهاد مجد کرمانشاهی ، مهدی رستم زاده ، امیر تهمورثی ، محمد قنبری ، بابک نوین ، رضا نجاری ، رسول پیرزاده ، علی محمدی ، علی پورمحمد ، یاسر درویش و پیمان رنجبری آغاز کرد .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از