روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 321
  • 1,575
  • 1,392,757
آسیب های اجتماعی در مدارس جدی گرفته شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شرایط جامعه و تهدید خانواده ها به جهت انواع بزه ها، موضوع آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در سطح مدارس باید جدی گرفته شود.
سعید شبستری خیابانی در نشست شورای آموزش و پرورش استان، افزود: هم اکنون به دلیل توطئه های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران، انواع و اقسام آسیب های اجتماعی در قالب مواد مخدر، طلاق، کاهش ازدواج و بزه های جدید اجتماعی خانواده ها را تهدید می کند که این مسایل باعث بروز مسایل ناخواسته ای در جامعه می شود.
وی اظهار کرد: آموزش و پرورش و مدارس و معلمان بهترین و مناسب ترین مکان برای مقابله با چنین آسیب هایی است که اگر در این زمینه با اجرای برنامه های مدون و به روز پیش نرویم، آینده ای سخت و پرمساله در انتظار جامعه خواهد بود.شبستری خیابانی، تدریس و انتقال مهارت های زندگی به دانش آموزان در سطح مختلف را یکی از فنون مهم در مدارس برای جلوگیری از شیوع آسیب های اجتماعی بیان کرد و گفت: پایین آمدن سن اعتیاد زنگ خطر جدی است تا در این زمینه وارد عرصه شده و اقدامات پیشگیرانه را تسریع کنیم.مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز در این جلسه، توجه به موضوع مهم آسیب های اجتماعی را یکی از اولویت های اصلی در خصوص کنترل آسیب های اجتماعی اقداماتی در قالب برنامه های درسی رسمی و به شکل آموزش مهارت های زندگی در دست اجرا داریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز