روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 893
  • 1,139
  • 1,384,200
آشا محرابی به «برنا» پیوست

سریال برنا به کارگردانی عباس رنجبر برای پخش از شبکه سوم سیما ساخته می شود.
علیرضا صفری مدیر روابط عمومی سریال برنا در گفتگو با خبرنگاران، گفت: فیلمبرداری این سریال احتمالا ۶ ماه زمان خواهد برد البته اگر که بیشتر نشود زیرا پروژه، لوکیشن های زیادی در شهرهای مختلف دارد و این کار رو برای ما مشکل میکند از جابه جایی عوامل و بازیگران تا وسایل مورد نیاز کار را سخت تر خواهد کرد.
صفری به نقل از کارگردان این اثر در خصوص تفاوت سریال نیز گفت: نگاه مستند گونه این اثر که سعی دارد دوربین را برای معرفی ایران عزیز از تهران و پایتخت خارج کند چرا که شهرستان های ایران علاوه بر نقاط زیبا و گردشگری و خرد فرهنگ های مختلف جوانان مستعدی دارد که دسترسی به گروه های سریال سازی ندارند این بار سعی کردیم تیم سریال سازی رو نزد آنها ببریم تا بدانند رسانه ما رسانه ملی است و متعلق به تمام ایران و ایرانیان عزیز بخصوص جوانان مشتاق که هر جا پا گذاشتن و وارد میدان شدن شگفتی ببار آوردند در عرصه های علم و فرهنگ در عرصه های رزم و دفاع … ایران سرزمین نور و چهار فصل و هنر است.
« برنا » روایتگر جوانی ماجرا جو و خیالباف که از خصائصی ناهنجار بی بهره نیست تازه از خدمت سربازی برگشته، او دل در گروه دختری به نام نگار دارد. برای رسیدن به معشوق، پای در وادی ‏خودسازی می نهد. { پدر نگار} « معتمدی » که معتمد محل هم هست با اشرافیت بر احوال برنا، زمینه اهلیت او را فراهم می سازد. ‏‏هر گاه که برنا خود را مرد میدان نمی یابد، عشق نگار به سان تلنگر و نهیبی او را از بر ‏جای ماندن بر حذر می دارد. چه آنکه در پایان کار، کار آزمودگی برنا، نگار را در دایره عشق او ‏می کشاند.
عبدالرضا اکبری به تازگی به این پروژه پیوسته و بزودی تست گریم نهایی شان نیز انجام خواهد شد. نویسنده و کارگرداناین سریال : عباس رنجبر، تهیه کننده: پریوش کاشانی،
بازیگران : فریده سپاه منصور، ، جمشید جهانزاده، آشا محرابی مرضیه صدرایی، آیلین دائمی، فریده دریا مج ، سمانه حبیب پور ، حمید غلامی ، نیلوفر پارسا و ایمان صفا است در میان بازیگران این فیلم آشا محرابی سومین همکاری خود را با عباس رنجبر تجربه می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز