روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,208
  • 1,696
  • 1,392,069
آغازطرح آسفالت ریزی اساسی محلات کم برخودار و صعب العبور

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهدی یوسفی شهردار منطقه یک از طرح آسفالت ریزی اساسی که نقطه هدف فعالیهای عمرانی این منطقه است خبر داد.
بر اساس این گزارش یوسفی ضمن اعلام این خبر افزود : با توجه به اینکه برخی محلات کم برخودار صعب العبور بوده و به لحاظ قرار گیری در حاشیه شهر مشکلات عدیده ای را دارا هستند و شهروندان عزیز در این محلات به راحتی نمی توانستند عبور و مرور نمایند، لذا طرح نقطه هدف در خصوص روانسازی و آسفالت ریزی اساسی در این محلات آغاز گشته است.
شهردار منطقه یک گفت: این پروژه که دارای اهمیتی در ایجاد آرامش و روان سازی عبور و مرور شهرداری و برداشتن معضلات و مشکلات شهروندان می باشد هم اکنون با سرعت و دقت در حال اجرا است.
وی گفت: محلات آخر خیابان شهید رجائی ، احمد آباد ، عباسی ، کوی آزادگان و… از جمله مسیرهائی است که در این طرح گنجانده شده و اقدامات لازم انجام پذیرفته است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز