روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 458
  • 814
  • 1,336,194
آغاز اجرای طرح رونق تولید در آذربایجان شرقی

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان‌شرقی از آغاز طرح رونق تولید در آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات طرح رونق تولید و تسهیلات نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی در سامانه بهین یاب آغاز شده است و معرفی متقاضیان به سیستم بانکی نیز از هفته گذشته شروع شده است.
سخاوت خیرخواه اظهار داشت: طرح رونق تولید یکی از طرح‌های موفق کشوری است که در راستای تأمین کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی و کشاورزی اجرا می‌شود که در قالب این طرح، واحدهای تولیدی بعد از ثبت‌نام در سامانه بهین یاب و تشکیل پرونده در دبیرخانه طرح در سازمان صنعت، معدن و تجارت، بررسی درخواست در کمیته‌های دوگانه کارشناسی و کارگروه استانی تهسیل و رفع موانع تولید مطرح و به سیستم بانکی معرفی می‌شوند.
وی افزود: در قالب طرح رونق تولید برای واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری زیر ۵۰ نفر پرسنل حداکثر ۱ میلیارد تومان و برای واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری زیر۱۰۰ نفر اشتغال حداکثر ۳ میلیارد تومان سرمایه در گردش تصویب و به بانک‌های عامل معرفی می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین در قالب طرح رونق تولید برای طرح‌های تولیدی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز تسهیلات سرمایه ثابت اختصاص می‌باید که بازپرداخت این تسهیلات برای دوره ۳ تا ۵ ساله است و این در حالی است که بازپرداخت تسهیلات سرمایه در گردش یک ساله است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز