روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز اردوی تیم ملی تپانچه از ۳ دی ماه

اردوی تیم ملی تپانچه کشورمان با حضور ۲۰ ورزشکار از فردا در محل فدراسیون تیراندازی آغاز خواهد شد.
اردوی تیم ملی تپانچه کشورمان جهت آماده‌سازی تیراندازان کشورمان برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار می‌شود و طی آن ۲۰ ورزشکار از ۱۰ استان کشور دعوت شده از ۳ تا ۲۲ دی ماه در رشته تپانچه تحت نظر کادر فنی به تمرین می‌پردازند.
وحید گل‌خندان از فارس، محمد احمدی، مهدی تندری، کیانوش مختاری، عرفان صلواتی، سارا میرابی، سیده شیرین مرتضوی، آمیتیس جعفری و درسا عرب شاهی از تهران، ابراهیم برخورداری، مرتضی علی محمدی و الهام هریجانی از قزوین، فاطمه قدرت‌آبادی از سمنان، لعیا محمدی و علی دریاتبار از کرمانشاه، هانیه رستمیان از مازندران، سجاد پورحسینی از گیلان، گلنوش سبقت‌الهی از اصفهان، جواد فروغی از ایلام و مینا قربانی از همدان؛ نفراتی هستند که تحت نظر مربیان خود، سکینه خدابنده لو، امیرحسین صولت و مصطفی احمدی تمرینات خود را در محل فدراسیون تیراندازی دنبال می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز