روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 273
  • 778
  • 1,125,623
آغاز بتن ریزی پروژه بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی در تبریز

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‎های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آغاز بتن ریزی پروژه بیمارستان یکهزار تخت خوابی تدبیر در تبریز خبر داد.
مصطفی صالحی با بیان این مطلب اظهار کرد: این بیمارستان هزار تخت خوابی در زمینی به مساحت ۱۴۰ هزار متر مربع بالاتر از هتل پارس تبریز، نرسیده به روستای شاد آباد احداث شده است، بر اساس برآوردهای اولیه، میزان اعتبار مورد نیاز برای احداث این زمین، ۷۰۰ میلیارد تومان بوده و پیمانکاری آن را قرارگاه خاتم‌الانبیاء بر عهده دارد.
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‎های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه کرد: احداث این بیمارستان جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری به تبریز بوده و در این سفر قرار شد تا ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار به این پروژه اختصاص داده شود و مابقی را نیز دانشگاه علوم پزشکی تبریز از محل زمین‎های مازاد تامین کند.
وی ادامه داد: تا کنون حدود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث این پروژه هزینه شده است، این پروژه شش بلوک داشته و بتن ریزی بلوک B آن آغاز شده است، این حجم از بتن ریزی در چنین مدت کوتاهی بی نظیر بوده و از بتن‎هایی با مقاومت بالا استفاده شده است.
صالحی با بیان این که عیار بتن مقاوم در بتن ریزی ساختمان، برابر با ۳۵۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است، بیان کرد: در بتن ریزی پروژه بیمارستان هزار تختخوابی تدبیر از بتن‎ با عیار ۵۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع استفاده شده است.
وی خاطرنشان کرد: عملیات احداث این پروژه از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده و خاکبرداری آن به اتمام رسیده است و هم اکنون در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد، اسکلت اورژانس بیمارستان نیز تکمیل شده و امیدواریم طی چهار سال آینده به بهره‎برداری برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز