روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 136
  • 817
  • 1,357,292
آغاز برنامه های استقبال از بهار، دردهه اول اسفندماه

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردارتبریز، از آغاز برنامه های استقبال از بهار، همزمان با دهه اول اسفندماه خبر داد.
به گزارش شهریار، علی مدبر با اعلام این خبر گفت: مهم ترین نکته در برنامه ریزی های معاونت خدمات شهری برای استقبال ازبهار، خروج از زمستان است و برای تحقق این منظور، تنظیف و شستشوی معابردراولویت قرار دارد.
وی ادامه داد: لکه گیری معابر، ساماندهی جداول و لایروبی کانال ها، بخش دیگری از برنامه خروج از زمستان معاونت محسوب می شود.
معاون خدمات شهری شهردار تبریز، درتشریح برنامه های دیگر طرح استقبال از بهار اظهار داشت: مهم ترین قسمت این برنامه، مربوط به حوزه فضای سبز می شود که البته این بخش نیز، با تکیه بر راهکارهای اقتصاد مقاومتی، تهیه شده است.
علی مدبر اضافه کرد: تعمیر و ترمیم المان ها و مبلمان شهری، استفاده از راه های جدید در جمع آوری و دفع زباله و هرس زمستانی درختان قسمت دیگری از اقدامات این معاونت در زمینه استقبال از نوروز و سال جدید است.
وی اظهار امیدواری کرد با اجرای این اقدامات و دیگر برنامه های مربوط به طرح ستقبال از بهار، شهروندان و مسافران نوروزی، بهاری زیبا را در تبریز تجربه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز