روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز به کار رسمی مجتمع رفاهی ٢٠١٨ در تبریز

مجتمع رفاهی ٢٠١٨ که شامل رستوران، کافی شاپ، شهربازی مجازی و تالار پذیرایی و همایش می باشد با حضور صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز در آستانه سال ٢٠١٨ (تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی) افتتاح شد.
در حاشیه این مراسم کثیری مدیر مجموعه رفاهی ٢٠١٨ به تشریح این مجموعه پرداخت و گفت: مجتمع رفاهی ٢٠١٨ متشکل از پنج طبقه مجزا می باشد که طبقه اول و بالکن این مجموعه جهت استفاده قنادی و کافی شاپ مورد استفاده قرار میگیرد.
وی افزود: طبقه دوم این مجموعه جهت استفاده رستوران عمومی قرار گرفته است که در بخش سه نوع غذای ایرانی، خارجی و سنتی برای مشتریان عزیز صرف می شود.
کثیری گفت: طبقه سوم این مجموعه سالن همایش می باشد که جهت مهمانی ها و تالار پذیرایی و همینطور همایشه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
وی ادامه داد: طبقه چهارم این مجموعه شهربازی مجازی می باشد که برای اولین بار در کشور و در تبریز رونمایی شده است.
وی همچنین به بخش VIP این مجموعه اشاره کرد و گفت: طبقه پنجم و نهایی این مجموعه بخش VIP می باشد که با ظریفت ٢۵ نفر جهت استفاده مسئولین و مهمانی های خصوصی قرار می گیرد.
بخش VIP به دو بخش رو باز که مشرف به تبریز می باشد و قرار است در آینده نچندان دور رونمایی شود و همین طور بخش سرپوشیده که هم اکنون هم جهت ارائه مشتریان عزیز آماده می باشد.
مدیر مجتمع رفاهی ٢٠١٨ به سرمایه گذاری این مجموعه اشاره کرد و گفت: کل سرمایه گذاری جهت درست کردن ساختمان ٣٠٠میلیارد ریال است ولی سرمایه گزاری تجهیز این مجتمع بالغ بر ٢٠ میلیارد ریال برآورد و انجام یافته است.
مجتمع رفاهی ٢٠١٨ از آذر ماه سال ٩۵ به صورت آزمایشی کورد استفاده مشتریان عزیز قرار گرفته است و تیر ماه ٩۶ با حضور شهردار تبریز و مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
قرار است از تاریخدهم دی ماه امسال تا دهم دی ماه سال آینده به مناسبت سال ٢٠١٨ و تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی با شرایط ویژه این مجموعه به مشتریان و گردشگران داخلی و خارجی ارائه خدمت کند.این مجتمع واقع در بلوار توانیر جنب پارک ایده لو قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز