روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 491
  • 798
  • 1,333,990
آغاز به کار فاز نخستنیروگاه‌های خورشیدی

سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی از آغاز به کار فاز نخست نیروگاه‌های خورشیدی تولید شده توسط سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی در استان قم خبر داد.
جعفر محسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: نیروگاه‌های خورشیدی تولید شده توسط معاونت پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی با مشارکت شرکت توزیع نیروی برق و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم در شهر قم و با هدف اجرای طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد این استان در منازل آنان نصب می‌شود.
وی اظهار کرد: فاز نخست نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت تولید ۵۰۰ کیلووات برق با هزینه ۲۸ میلیارد ریال در سه ماه آینده اجرا خواهد شد.
محسنی یادآور شد: احداث این نیروگاه های خورشیدی در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده و به ازای سرمایه گذاری ۲۸۰ میلیون ریالی، درآمدزایی ماهانه هشت میلیون ریال را برای مددجویان دارد.
وی ادامه داد: این طرح در فاز اول برای ۱۰۰ خانوار در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش؛ آیین راه اندازی فاز نخست نیروگاه های خورشیدی تولید شده توسط جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی امروز با حضور استاندار قم، مسئولان محلی و سرپرست جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در محل شهر قم برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز