آغاز به کار نخستین نمایشگاه تخصصی گل وگیاه در غرب تبریز

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ تبریز گفت: نخستین نمایشگاه گل و گیاه، ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه ای و فرآورده های گیاهی غرب تبریز، در فرهنگسرای رضوان شروع به کار کرد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، جلال خسروی گفت: این نمایشگاه فرهنگسرای رضوان تبریز برپا شده است.
وی با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی گل وگیاه و فرآورده های گیاهی غرب تبریز اضافه کرد: تولیدکنندگان، صاحبان گلخانه و تولید کنندگان خانگی حاضر در نمایشگاه در قالب بیش از صد غرفه و در فضایی مسقف جدیدترین دستاوردهای خود را در زمینه گل و گیاه عرضه نموده و در معرض دید علاقمندان و بهره برداران این بخش قرار داده اند.
وی پرورش انواع گل و گیاهان فصلی و دائمی، شاخه بریده، آپارتمانی، زینتی، کاکتوس و گیاهان گوشتی، پوشش های فضای باز (گلخانه ای) فرآورده های گیاهی انواع مربا و ترشیجات و غیره را از جمله زمینه های فعالیت شرکت کنندگان در این نمایشگاه گل و گیاه عنوان کرد و افزود: درختچه های تزئینی و نهال، گل خشک طبیعی، گیاهان دارویی، نهاده های کشاورزی (بذر و کود)، سم و کود شیمیایی، از محورهای نخستین نمایشگاه گل و گیاه غرب تبریز است.
خسروی تاکید کرد: نخستین نمایشگاه گل وگیاه ،ابزار، ادوات باغبانی و تجهیزات گلخانه ای آغاز شده وتا ۱۲ آذر ماه در محل موزه فوتبال فرهنگسرای پارک رضوان برگزار می شود و علاقمندان می توانند درتاریخ اعلام شده ازساعت ۱۴ الی ۱۹ از آن بازدید کنند. همچنین بازدید از موزه تخصصی فوتبال آزاد و رایگان در معرض دید عموم می باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz