روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 560
  • 745
  • 1,381,984
آغاز تمرینات تراکتورسازی از ۲۷ خرداد

برنامه تمرینات تیم در فصل جدید منطبق با برنامه آغاز مسابقات لیگ برتر تنظیم شده بود و یحیی گل محمدی طبق همین برنامه روز بیستم خرداد را برای تاریخ آغاز تمرینات در نظر گرفته بود اما با توجه به تغییر برنامه مسابقات لیگ تمرینات تراکتورسازی هم یک هفته دیرتر آغاز می شود.
گل محمدی برای آماده سازی تیم پیش از آغاز لیگ برنامه ویژه ای را در نظر گرفته که طی ۶ هفته اجرا می شود و در پایان تمرینات بازیکنان آماده حضور در مسابقات خواهند بود.
طبق اعلام سازمان لیگ فصل جدید رقابت های فوتبال باشگاهی ایران از پنجم مرداد آغاز خواهد شد و بر همین اساس تمرینات تراکتورسازی با نظر سرمربی از روز ۲۷ خرداد با حضور تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم در تبریز آغاز می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز