روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز دور برگشت لیــگ با ۴ دیـــدار انتقامی

فولاد، سپیدرود، تراکتور، استقلال و گسترش فولاد ۴ مهمان هفته اول بودند که مقابل میزبانان خود تن به شکست دادند و حالا با نیت انتقام به مصاف رقیبان خود می روند.
دور برگشت رقابت های لیگ برتر از جمعه همین هفته کلید می خورد و تیم ها در ادامه ماراتن لیگ به مصاف هم می روند. از جمع ۱۶ تیم حاضر در لیگ چهار سرمربی در دور برگشت غیبت دارند. علی منصوریان، اکبر میثاقیان، لوکا بوناچیچ و علی نظرمحمدی مربیانی هستند که هفته اول لیگ روی نیمکت نشستند و حالا از پای تلویزیون باید پیگر بازی های دور برگشت باشند. البته مرزبان هم که در میانه راه جانشین میثاقیان شد، عمر مربیگری اش به نیم فصل هم قد نداد و با عنوان مهمان ناخوانده لیگ در میانه راه از مشهد به ماهشهر تغییر مسیر داد.
فولاد، سپیدرود، تراکتور، استقلال و گسترش فولاد ۴ مهمان هفته اول بودند که مقابل میزبانان خود تن به شکست دادند و حالا با نیت انتقام به مصاف رقیبان خود می روند.
پارس جنوبی جم با برتری ۴ بر یک مقابل گسترش یک پرگل ترین برد هفته اول را رقم زد. آلویس نانگ تنها بازیکنی بود که در هفته اول موفق به دبل شد. اما این تیم تبریزی حالا با فیروز کریمی متحول شده و خود را تا نیمه های جدول بالا کشیده است. بی شک این بازی با رویارویی آقا فیروز در مقام پدرزن و مهدی تارتار در قامت داماد می تواند دیدار ویژه هفته نام بگیرد.
فولاد، استقلال و تراکتورسازی تیم هایی بودند که لیگ هفدهم را بدون گل زده آغاز کردند و پرسپولیس، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان نیز این رقابت ها را با کلین شیت استارت زدند.
امین قاسمی نژاد در دقیقه ۳ دیدار پدیده و پیکان سریع ترین گل هفته اول و میثم دروقی در دقیقه ۹۰ دیدار استقلال خوزستان و تراکتورسازی دیرترین گل هفته را به ثمر رساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز