روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 331
  • 849
  • 1,360,243
آغاز ساماندهی و بهسازی منطقه رواسان

شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: وضعیت نامناسب کوی نامور رواسان، با ساماندهی و بهسازی این کوی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه آغاز شد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی با اشاره به نامناسب بودن آبروها و جداول محلات رواسان که باعث تخریب آسفالت و ایجاد محیط غیر بهداشتی در محل شده بود ، افزود: به منظور رفع این معضل، عملیات جدول گذاری، ساماندهی و اصلاح آبروها ی کوی نامور رواسان آغاز شده‌است.
وی اضافه کرد: ساماندهی و بهسازی محلاتی از سطح منطقه که سال هاست هیچ توجهی به مشکلات آن نشده از جمله برنامه های اولویت دار این شهرداری است و در این راستا از همکاری و همیاری اهالی منطقه نیز قدردانی می‌کنیم.
شهردار منطقه اظهار داشت: امیدواریم با اتمام این عملیات، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی و بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز