روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 127
  • 814
  • 1,335,863
آغاز طرح افزایش ایمنی و حمل و نقل نوروزی در آذربایجان شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از آغاز طرح افزایش ایمنی و حمل و نقل مسافران نوروزی برای نوروز سال ۹۶ از سوی این اداره کل در استان خبر داد.
داریوش باقرجوان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این طرح روزها و مسیرهای دارای بیشترین تقاضای سفر و برنامه ریزی برای تامین ناوگان این مسیرها، پیگیری و نظارت مستمر بر پیش فروش بلیت و هماهنگی با مراکز آموزشی و نظامی در خصوص تعیین زمان پیش فروش بلیت انجام شده است.
وی اظهار کرد: در این راستا پیش فروش بلیت های حمل و نقل جاده ای نوروزی از اوایل اسفند به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی یادآوری کرد: برنامه ریزی برای بهره برداری از حداکثر ظرفیت و توان ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر، هماهنگی با تشکل های صنفی حمل و نقل مسافر به منظور تامین ناوگان کشیک و ارسال آن به محل مورد نظر و ممنوع کردن ارائه سرویس دربستی در برخی از ایام از دیگر برنامه های این طرح است.
باقرجوان، نظارت بر عملکرد مدیران فنی شرکت ها در اعمال جدیت در خصوص کنترل اجزای فنی ناوگان، کنترل ساعت های کار مجاز رانندگان مسافری، هماهنگی با اورژانس و هلال احمر برای آماده سازی و ارایه خدمات در پایگاه های امداد و نجات جاده ای، ممنوعیت حمل محموله های ترافیکی در جاده ها و اعمال مدیریت سرعت با استفاده از دوربین های کنترل سرعت سنج ثابت و دستی را از دیگر برنامه های این طرح اعلام کرد.در این ایام ۲۸ باب مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی در محورهای مختلف استان با فراهم کردن شرایط و امکانات مناسب آماده خدمات رسانی به مسافران است.
باقرجوان بر آماده سازی و تجهیز راهدارخانه های استان و خط کشی، پاک سازی تابلوهای جاده ای، لکه گیری راه ها و تسطیح حریم جاده ها را از دیگر اقدام های انجام شده در این طرح اعلام کرد.
آذربایجان شرقی با حدود ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۴ هزار و ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی و ۲ هزار و ۷۵۸ روستاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز