روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
آغاز طرح جدید پاکسازی و اصلاح پل و رمپ های سطح منطقه یک

تقی زاده معاون حوزه خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۱ از آغاز طرح جدید پاکسازی سطح این حوزه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه یک، جعفر تقی زاده با اشاره به اینکه طرح های ویژه ای در خصوص پاکسازی و اصلاح جداول و… در دست اجرا است، اظهار داشت: حوزه خدمات شهری منطقه یک ضمن بررسی وضعیت موجود و نیازسنجی به موقع و اجرای اقدامات لازم در جهت اصلاح وضعیت سطح حوزه از جمله پاکسازی، اجرای پل، ترمیم آنها، شستشوی باکس های زباله، نخاله برداری، امحاء دیوارنویسی، زیباسازی و… پیشتاز بوده و به سرعت موارد لازم به عمل آمده است.
وی گفت: منطقه یک به لحاظ وسعت دارای گستردگی بوده و با توجه به شرایط خاص آن نیاز به تلاش مضاعف و اقدامات زیربنایی در حوزه خدمات شهری دارد که در این راستا از هیچ امری فروگذار نیستیم و هم اکنون تمامی اکیپ‌های این معاونت در حال اجرای برنامه‌های خود در جهت پاکسازی، زیبا سازی و روان سازی معابر شهری هستند.
هم چنین درادامه شهردار منطقه یک در راستای ساماندهی مناطق کم برخوردار منطقه از اتمام عملیات اجرایی پله گذاری در چند کوچه شیبدار منطقه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه یک، محمدرضا قربانیان به اجرای چندین پروژه از جمله پله گذاری در کوچه های شیبدار منطقه اشاره کرد و بیان داشت: پروژه های مهمی در سطح منطقه به صورت همزمان اجرا می شود و از آن جمله می توان به پله گذاری کوچه های شیبدار، پارک گلکار ،پارک سلامت، جدول گذاری آخر خیابان شهید رجایی (یوسف آباد) و… اشاره کرد.
وی گفت: پروژه پله گذاری در کوچه های شیبدار که یکی از اصلی ترین اقدامات منطقه جهت رفاه حال شهروندان در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر است همزمان در چند کوچه آغاز شده بود که هم اکنون تعدادی از آنان به اتمام رسید و ساکنین در این کوچه ها می توانند به راحتی تردد و از خطرات احتمالی در امان باشند.
شهردار منطقه یک افزود: سایر پروژه ها نیز به سرعت در حال اجرا بوده که با نظرات دقیق پی گیری می شوند تا به زودی شاهد اتمام آنها باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز