روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز طرح های آموزشی استقبال از تبریز ۲۰۱۸ درشهرداری منطقه ۱ تبریز

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، رامین راستی مدیر امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک از آغاز طرح های آموزشی استقبال از تبریز ۲۰۱۸ در سطح محلات این منطقه خبر داد.
براساس این گزارش راستی ضمن اعلام این خبر افزود: که طبق برنامه اعلام شده در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی و طرح آموزش های شهروندان در راستای استقبال از تبریز ۲۰۱۸ و در جهت تعامل و همفکری و مشارکت شهروندان در این محلات و مدارس سطح حوزه توسط امور فرهنگی و اجتماعی منطقه برگزار می نماید.
در ادامه حضرتی معاون حوزه خدمات شهری شهرداری منطقه یک از آغاز مراحل جدیدی در اجرای طرح (گوزل تبریزیم) خبر داد.
بر اساس این خبر حضرتی به تداوم این طرح در سطح حوزه منطقه ۱ اشاره و اعلام داشت :در مرحله جدید اجرای طرح مذکور، تمامی زوائد بصری، میله های زاید، تابلوهای غیر قانونی، جمع آوری و جداول سطح حوزه اصلاح و ساماندهی میگردند.
معاون خدمات شهری منطقه یک افزود :روان سازی مسیرهای تردد عابرین، ساماندهی پیاده روها ، زیباسازی فضای شهری، آرام سازی بصری و… از جمله نتایج این طرح بوده که همچنان تداوم داشته و سعی می نماییم با همیاری شهروندان از زمان باقیمانده تا پایان طرح حوزه کارمان را گسترده تر و پر سرعت نماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز