روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آغاز عملیات اجرایی مسیر ارتباطی شهرک شهید صیاد شیرازی

با حضور شهردار تبریز، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از ساکنان شهرک شهید صیاد شیرازی، عملیات اجرایی مسیر ارتباطی این شهرک آغاز شد.
به گزارش شهریار، با احداث مسیر ارتباطی شهرک شهید صیاد شیرازی، با عرض ۳۵ متر، مسافت این شهرک تا تبریز ۴ کیلومتر کاهش یافته و برنامه‌های عمرانی و خدماتی این شهرک تازه‌تاسیس با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.
بخشی از مسیر اجرایی این پروژه، با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان، مهیای عملیات عمرانی شده‌است.این پروژه توسط شهرداری منطقه ۶ تبریز و سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز اجرا می‌شود.
در حاشیه مراسم عملیات اجرایی مسیر ارتباطی شهرک شهید صیاد شیرازی، ساکنان این شهرک، از شهردار تبریز به خاطر توجه و پیگیری مسائل شهرک صیاد شیرازی، قدردانی کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز