روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 804
  • 746
  • 1,351,560
آغاز عملیات اجرایی ۲ مجموعه ورزشی در روستاهای ورزقان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی دو مجموعه ورزشی در روستاهای کاسین و زغن‌آباد با مشارکت پتروشیمی تبریز، گفت: این پروژه‌ها مربوط به سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله‌زده ارسباران بود که در این دولت با پیگیری‌های فرمانداری و مردم و همکاری پتروشیمی تبریز اقدامات اولیه آن انجام شد و امیدواریم به زودی شاهد بهره‌برداری از آنها باشیم.
سعید شبستری در جمع اهالی روستای کاسین از توابع شهرستان ورزقان، با بیان اینکه ملت ایران مستحق بهترین خدمات هستند، اظهار داشت: هدف اصلی شخص رئیس جمهور، وزرا و مسؤولان دولت، استاندار و مدیران استان خدمت به مردمی است که در همه شرایط پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و هر سختی را به جان خریده‌اند.
وی با بیان این که بعد از انقلاب کارهای زیادی در این کشور انجام شده است، افزود: خدمت به مردم افتخار برای ماست و ما این مهم را وظیفه شرعی و قانونی خود می‌دانیم.
شبستری ادامه داد: هر چند در ابتدای دولت یازدهم، مشکلات و تنگناهای زیادی گریبان‌گیر کشور و مردم شده بود و دولت نیز با مسائل مختلفی از جمله تحریم، تورم، بدهی و کاهش درآمدهای نفتی روبه‌رو بود، اما بعد از سه سال شرایط بسیار تفاوت کرده و وضعیت کشور رو به بهبود است.
شبستری افزود: اگرچه رسیدن به شرایط مطلوب‌تر زمان‌بر است اما دولت همه تلاش خود را برای حل مشکلات کشور و مردم به کار گرفته است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به این که در سال ۹۲، میزان ذخیره گندم استان به اندازه ۳ یا ۴ روز بود، افزود: امروز با تلاش دولت و کشاورزان، برای بیش از ۷۰۰ روز ذخیره گندم داریم و هیچ نگرانی از این بابت احساس نمی‌شود.
وی با بیان این که دولت خدمت‌رسانی به روستاها را وظیفه خود می‌داند، گفت: متاسفانه در سال‌هایی که دست دولت از نظر اعتباری باز بود کار چندانی انجام نشد، نمونه آن جاده روستای کاسین است که انجام نشده، اما دولت فعلی تمام تلاش خود را برای اتمام چنین پروژه‌هایی به کار گرفته است.
شبستری افزود: دولت مصمم است علاوه بر تسویه بدهی‌هایی که از دولت گذشته به جا مانده، کارهای بزرگی را هم انجام دهد که این کارها شروع شده و با قدرت ادامه خواهد داشت.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر مشارکت مردم در توسعه و آبادانی استان، خاطرنشان کرد: باعث خوشحالی است که در شهرستان ورزقان دو طرح آبرسانی با مشارکت اهالی روستاها انجام شد، کشور برای همه مردم است و تنها متعلق به دولت نیست و همان طور که رهبری تاکید کرده‌اند باید با وحدت و همدلی در کنار هم تلاش کنیم.
وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی دو مجموعه ورزشی در روستاهای کاسین و زغن‌آباد با مشارکت پتروشیمی تبریز، گفت: این پروژه‌ها مربوط به سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله‌زده ارسباران بود که در این دولت با پیگیری‌های فرمانداری و مردم و همکاری پتروشیمی تبریز اقدامات اولیه آن انجام شد و امیدواریم به زودی شاهد بهره‌برداری از آنها باشیم.
شبستری اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که تولید و اشتغال را در مناطق روستایی توسعه دهیم و حضور سرمایه‌گذاران در روستاها در این زمینه بسیار با ارزش است.
وی به لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب کشاورزی نیز اشاره کرد و گفت: جهادکشاورزی در این زمینه کارهای بسیار خوبی انجام داده و مردم نیز باید مشارکت کنند تا برنامه‌های دولت در این زمینه تحقق یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز