روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
آغاز عملیات اصلاح هندسی تقاطع غیرهمسطح شهید حمید باکری

توسط شهرداری منطقه دو تبریز، اقدامات لازم برای اصلاح هندسی و تعریض ضلع جنوب غربی تقاطع غیر همسطح شهید حمید باکری، آغاز شده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور سهولت تردد و رفع ترافیک ضلع جنوب غربی تقاطع غیر همسطح شهید حمید باکری که از اصلی ترین مسیرهای عبوری مسافرین از سوی دروازه تهران محسوب می شود و اکثر مواقع با ترافیک سنگین مواجه می باشد، اقدامات لازم برای عملیات اصلاح هندسی و تعریض قسمتی از آن آغاز شده است.
خوشنواز پاسخگوئی به درخواست های متعدد شهروندان ساکن در ولیعصر جنوبی برای تسهیل تردد از این تقاطع را از دیگر اهداف عملیات تعریض ضلع جنوبی مسیر عنوان کرد و درباره اقدامات در حال انجام گفت: فعالیت برای جابجائی و انتقال درختان به مکان دیگر برای کاشت مجدد آن به انجام رسیده و تلاشگران حوزه عمران منطقه دو هم اکنون در حال جابجائی تیرهای روشنائی واقع در مسیر این پروژه می باشند.
شهردار منطقه دو اصلاح هندسی و تعریض این مسیر را بطول ۲۵۰ متر عنوان نمود و تصریح کرد: به محض اتمام جابجائی تیرهای روشنائی، عملیات اجرائی پروژه آغاز می گردد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز