روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 466
  • 798
  • 1,333,965
آغاز عملیات تنظیف معابر سطح حوزه درجهت طرح پیشوازاستقبال نوروزی ۹۶

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ کلانشهر تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۱۰تبریزاز آغاز عملیات تنظیف معابر سطح حوزه در جهت طرح پیشواز بهارخبر داد .
بر اساس این گزارش خوشنواز اعلام نمود: با توجه به فرا رسیدن سال نو و دستورالعمل اجرای طرحهای استقبال از بهار و در راستای اهداف منطقه ، عملیات تنظیف سطح حوزه به صورت شبانه روزآغاز گردیده است .
وی گفت: با توجه به اینکه در طول روز به دلیل حجم خودروها و تردد آنها در جریان خرید های نوروزی و رفت و روب منازل و در جهت جلو گیری از ترافیک شهری، طی برنامه ریزی بعمل آمده سعی گردید تا این عملیات و اجرای طرحهای خدمات شهری به صورت شبانه روزو در زمان آرام و خلوت شهری انجام پذیرد تا برای شهروندان گرامی مشکلی ایجاد نگردد .
وی افزود:عملیات شستشوی معابر ، جداول ، نخاله برداری ، امحاء زوائد بصری ، رنگ آمیزی نرده ها و جداول ، شستشوی زیرگذر و روگذرها و خیابانهای سطح حوزه ، اصلاح باکسهای زباله، ترمیم پلها و… از جمله عملیات اجرائی این معاونت است که هم اکنون به سرعت در حال اقدام می باشیم .
وی اشاره نمود: طی برنامه ریزی انجام یافته اقدامات خدمات شهری به سرعت و با دقت صورت می پذیرد و نیروهای خدمات شهری تا پایان تعطیلات نوروزی جهت ارائه خدمات به شهروندان گرامی آماده باش می باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز