روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 629
  • 1,087
  • 1,361,628
آغاز عملیات لکه گیری سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ تبریز

شهرداری منطقه دو تبریز با یک برنامه ریزی منسجم و با عزمی راسخ، عملیات لکه گیری سطح حوزه منطقه را در آستانه سال نو آغاز کرده است. به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: از سوی تلاشگران حوزه عمرانی این شهرداری و در آستانه آغاز سال و بهار طبیعت به منظور تسهیل تردد مسافرین و گردشگران شهر تبریز، عملیات روان سازی و رفع ترافیک شهری با یک برنامه ریزی منسجم و منظم با اجرای لکه گیری معابر اصلی و فرعی در محلات شهید منتظری و جاده ائل گلی با رعایت کلیه اصول فنی آغاز شده است.
شهردار منطقه دو اجرای این عملیات را در جاده ائل گلی از اهم مسیرهای مهم و اصلی کلانشهر تبریز که در فصول مختلف سال مورد استفاده میهمانان این شهر قرار می گیرد، از فعالیت هایی ذکر کرد که برای تسهیل عبور و مرور شهری به اجرا درآمده است و افزود: با تقسیم بندی و انسجام کلیه نیروهای تلاشگر، شهرداری منطقه دو با بکارگیری ۲ اکیپ مجزا و کاربلد برای نهضت لکه گیری معابر محدوده این شهرداری در گام نخست اجرای عملیات تسهیل تردد شهروندان و یکدست نمودن معابر و رفع موانع فیزیکی مسیرها را از چند روز پیش آغاز کرده و این عملیات در تمامی مسیرهای اصلی و فرعی محلات شهید منتظری اعم از کوی شهید نانوائی و در روبروی آذر آب جاده ائل گلی، آغاز گردیده است.
وی اجرای عملیات چاله زدائی محل های مورد نیاز را از سایر مواردی ذکر کرد که به همراه لکه گیری آسفالت به انجام می رسد و اظهار داشت: استفاده از دستگاه های کاتر برش زنی و تراش آسفالت از اهم مواردی بشمار می آید که برای این عملیات بکار گرفته شده است.
بنابه گفته خوشنواز فعالیت بعدی شهرداری منطقه دو، لکه گیری آسفالت کوی های گلباد و گلگشت می باشد و این منطقه طبق برنامه ریزی انجام گرفته در تمامی مسیرهای اصلی و فرعی انجام روان سازی عبور و مرور شهری را، تداوم خواهد بخشید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز